HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kabine Toplantısı ne zaman, bugün var mı? 17 Temmuz 2023 Kabine Toplantısı yapılacak mı?

Kabine Toplantısı'nın ne zaman yapılacağı merak konusu olurken birçok kişi arama motorlarında yaptıkları sorgulamalara hız verdi. Son toplantı 3 Temmuz tarihinde yapılmıştı. Ev hanımlarına emeklilik, öğrencilere vergisiz telefon, taşeron işçilerine kadro gibi beklentiler nedeniyle konuya ilişkin gelişmeler yakından takip ediliyor. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, bugün var mı? 17 Temmuz 2023 Kabine Toplantısı yapılacak mı?

Kabine Toplantısı ne zaman, bugün var mı? 17 Temmuz 2023 Kabine Toplantısı yapılacak mı?

Kabine Toplantısı ile ilgili araştırmalar 17 Temmuz 2023 Pazartesi günü hız kazandı. Bakanlar Kurulu toplantısı son olarak 3 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleştirilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantı sonrası deprem konutları, ulaştırma yatırımları ve Fransa'daki protestolara ilişkin konuşmuştu. Şimdi gözler Kabine Toplantısı tarihine çevrildi. Gerçekleştirilecek ilk Kabine Toplantısı'nda ekonomiye yönelik konuların ele alınacağı düşünülüyor.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kabine Toplantısı tarihi merak konusu oldu. Son olarak 3 Temmuz 2023 tarihinde yapılan Kabine Toplantısı, normal koşullarda 2 haftada bir organize ediliyor.

17 Temmuz Pazartesi günü yapılması beklenen Kabine Toplantısı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Körfez turu yüzünden ertelenmesi bekleniyor.

KABİNE TOPLANTISI GÜNDEM MADDELERİ NELER?

Gerçekleştirilecek ilk Kabine Toplantısı'nda seçim öncesi açıklanan öğrencilere vergisiz telefon, ev hanımlarına emeklilik, evlilik kredisi gibi konuların dışında taşerona kadro gibi konularında ele alınması bekleniyor.

Express


En Çok Aranan Haberler