HABER

Kan donduran görüntü: Çocuğuna işkence, eşine tecavüz

Adana'da yaşanan kan donduran haber gündemi sarstı. Uyuşturucu madde bağımlısı 29 yaşındaki Bilal G., henüz 1 yaşındaki oğlu H.G.'nin elinde sigara söndürüp dövdüğü, aynı yaştaki eşi Ö.G.'ye de tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. Polis merkezinde ifade veren Ö.G, "Çocuğumu başkasına vermek istiyor. Ben karşı çıkınca da oğluma işkence yaparak vicdanen beni rahatsız etmek istiyor. Ayrıca bana zorla sahip oluyor, istemesem de zorla cinsel ilişkiye giriyor" dedi.

Merkez Seyhan İlçesi'nde yaşayan ve pazarcılık yaparak geçimini sağlayan Bilal G., 6 yıl önce Ö.G. ile evlenip yaşları 1 ile 5 arasında değişen 4 çocuk sahibi oldu. İddiaya göre uyuşturucu madde kullanan Bilal G., sürekli eşi ve çocuklarına şiddet uygulamaya başladı. Oğlu H.G.'yi darp edip vücudunda sigara söndürdüğü belirten Bilal G.'nin yaptıklarından bunalan Ö.G., polise başvurup şikayetçi oldu.

ZORLA BİRLİKTE OLUYOR

Polis merkezinde ifade veren Ö.G., "6 yıllık eşim çocuklarımın yanında uyuşturucu kullanıyor, çocuklarımı ve beni dövüyor. Oğlum H.G.'nin elinde sigara söndürdü. Yanık ve darp izleri çocuğumun üzerinde görülüyor. Çocuğumu başkasına vermek istiyor. Ben karşı çıkınca da oğluma işkence yaparak vicdanen beni rahatsız etmek istiyor. Ayrıca bana zorla sahip oluyor, istemesem de zorla cinsel ilişkiye giriyor" dedi.

Polisler, Ö.G. ve 4 çocuğunu Adana Adli Tıp Birimi'nde sağlık kontrolünden geçirip rapor aldırarak sığınma evine yerleştirdi. Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen Bilal G.'nin ise suçlamaları reddettiği öğrenildi. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
BUNLARI BU TİP ADAMLARI NEDEN ASMIYORLAR
oylar bu tip varlıklardan geliyor en fazka3 göstermelik para cezası verirler
asarlarsa toplum huzura kavuşsun diye adım atilmiş olur bunuda emperyalizim istemez
EL KADAR BEBEDEN NE İSTEDİN AG EVLADI..SENİ DOĞURANIN BESLİYENİN TA..ORAYA KADAR
işte insan adaletinin olmadığı biz kanun tasarısı bu cocukta uguladıgını üzerinde uygulaycaksın. bu insanlık bu bağımlılık değil bunların toplumda yeri yok . bunları cezaevinede atıp adaleti aramaya gerek yok . 1 yasındaki sebiye yapılabilirmi. kanunda caydırıcılık olacak arkadas kadına sıddet 20 yıl 30 yıl affı yok olacak. tecavuz direk idam olacak nedir bu böyle işmi olur yeter artık ...
Geri Dön