Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Karısının ihanetinden şüphelenen adam onu drone ile takip etti! Sevgilisiyle ormanlık alana giden kadın suçüstü yakalandı

  Çin'in Hubei eyaletinde yaşayan 33 yaşındaki Zhang isimli bir adam 10 yıldır evli olduğu eşinin kendisini aldattığından şüphelenerek onu takip etmeye karar verdi. Karısının durumu anlamasını istemeyen adam onun peşine bir drone taktı ve ormanlık alandaki bir kulübede yaşanan yasak aşkı saniye saniye kaydetti. O anlar sosyal medyada gündem yarattı.

  Karısının ihanetinden şüphelenen adam onu drone ile takip etti! Sevgilisiyle ormanlık alana giden kadın suçüstü yakalandı

  MYNET|DIŞ HABERLER Çin'in Hubei eyaletinde yaşayan 33 yaşındali Zhang isimli bir adam eşinin kendisini aldattığından şüphelendi.

  1

  Karısının iş değiştirdikten sonra kendisinden soğuduğunu ve sürekli olarak ailesinin evinde kalmak istediğini dile getiren adam çareyi drone ile karısını takip etmekte buldu.

  2

  Bingshun Animation'un haberine göre Zhang drone ile karısının patronuyla yaşadığı yasak aşkı saniye saniye kaydetti. O anları boşanma davası için kullanacağını ifade eden adam görüntüleri sosyal medyadan da paylaşmayı ihmal etmedi.


  Express

  En Çok Aranan Haberler