Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kendisi 24 kocası 62 yaşında! Eski fotoğraf albümündeki detay şaşkına çevirdi... 9 yaşındayken müstakbel eşinin düğününe katılmış

  Endonezya'nın Bangka Adası'ndan 24 yaşındaki Renata Fadhea, kendisinden 38 yaş büyük olan kocasıyla evlendikten sonra onunla 15 yıl önce tanıştığını fark etti. TikTok'tan yaptığı paylaşımında Fadhea kocasının eski fotoğraf albümünde gördüğü bir detayla şaşırdığını anlattı. Eşinin ilk evlendiğindeki fotoğraflara bakan genç kadın kendisinin 9 yaşındayken o düğünün davetlileri arasında olduğunu gördü.

  Kendisi 24 kocası 62 yaşında! Eski fotoğraf albümündeki detay şaşkına çevirdi... 9 yaşındayken müstakbel eşinin düğününe katılmış

  MYNET|DIŞ HABERLER TikTok'ta 7 milyonu aşkın izlenmeye ulaşan görüntülerde 24 yaşındaki Renata Fadhea isimli bir kadın alışılmadık deneyimini paylaştı. Sosyal medyada viral olan görüntüler o zamanlar dokuz yaşında bir kız çocuğu olan Fadhea'nın şu anda 62 yaşında olan kocasının yanında durduğu bir düğün fotoğrafını içeriyordu. Üstelik müstakbel kocası o fotoğrafta damattı.

  2

  Eski düğün fotoğraflarına bakarken fotoğrafı fark ettiğini dile getiren Fadhea, o düğüne misafir olarak katıldığını ve çiftin uzak akraba olduklarını açıkladı. Kocasının teyzesinin yeğeni olduğunu ifade eden Fadhea, 2020 yılında kocasıyla evlendiğini söyledi.

  KAPAK12

  Sosyal medya kullanıcılarının yorumları üzerine bir açıklama yapmaya daha karar veren Fadhea, kocasıyla ilk eşinin 2011 yılında ayrıldığını ve kesinlikle ikisinin ayrılığının sebebinin kendisi olmadığını anlattı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler