HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kılıçdaroğlu'ndan Haluk Bayraktar'a yanıt: 'Siz ailece bizim için çok değerlisiniz'

Baykar Teknoloji CEO'su Haluk Bayraktar'ın sözlerine Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Bu kadar siyasallaşmayın Sevgili Haluk Bey. Siz ailece bizim için çok değerlisiniz. Bir partinin seçim propagandası olmak size yakışmaz" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'ndan Haluk Bayraktar'a yanıt: 'Siz ailece bizim için çok değerlisiniz'

Baykar Teknoloji CEO'su Haluk Bayraktar sosyal medya hesabından "Milyondan fazla gencin yarıştığı, dünyanın en iyisi Milli Teknoloji Projelerinin sergilendiği TEKNOFEST’e ev sahipliği yapan Atatürk Havalimanı’nı ABD’li bir şirkete verme fikri… Halen “en iyisini” Türklerin değil de ABD şirketlerinin yapabileceğini zannetmek… Nuri Demirağ’ın uçaklarını toprağa gömen zihniyet hiç değişmemiş" paylaşımı yaptı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN HALUK BAYRAKTAR'A YANIT: 'SİZ AİLECE BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ'

Bu sözlere Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Kılıçdaroğlu paylaşımında "Bu kadar siyasallaşmayın Sevgili Haluk Bey. Siz ailece bizim için çok değerlisiniz. Bir partinin seçim propagandası olmak size yakışmaz. İstikbalde başarılı bütün Türk girişimcilerimize yer var. Uzay hepinize yetecek kadar geniş" ifadelerini kullandı.

thumbs_b_c_b490bc82cdf4a5dcdf39cb7a16adb961


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler