Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kimsenin aklına gelmeyecek kaza! Koşu bandında dengesini kaybedip üçüncü katın penceresinden aşağıya düştü... Saniye saniye kamerada

  Endonezya'da bir spor salonunda egzersiz yapan genç bir kadın korkunç bir kazanın sonucunda hayatını kaybetti. Koşu bandında antrenman yaptığı sırada genç kadın dengesini kaybetti ve üçüncü kattaki pencereden aşağıya düşerek vefat etti. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

  Kimsenin aklına gelmeyecek kaza! Koşu bandında dengesini kaybedip üçüncü katın penceresinden aşağıya düştü... Saniye saniye kamerada

  MYNET|DIŞ HABERLER Endonezya'nın Pontianak bölgesindeki bir spor salonunda egzersiz yapan 22 yaşındaki bir kadın koşu bandından geriye doğru sendeleyerek üçüncü katın penceresinden aşağı düştü. Açık pencereden düşen kadının güvenlik kamerası görüntülerinde pencere çerçevesine tutunmaya çalıştığı görüldü.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Düşme sonrasında ciddi kafa travması geçiren 22 yaşındaki genç kadın hastaneye kaldırıldı ancak kurtulamadı. Otopsi raporunda, kadının kafasında yoğun morarma ve kesikler olduğu belirtildi. Ölen kadının adı açıklanmadı.

  2

  Pontianak Şehri Polisinin Kriminal Soruşturma Birimi şu anda soruşturmayı yürütüyor.Spor salonu kadının ailesinden özür diledi ve ölümle sonuçlanan kazanın ardından işletme üç gün süreyle kapatıldı.

  En Çok Aranan Haberler