Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kızının kazancını öğrendikten sonra annesi de katıldı! Anne ve kızı birlikte müstehcen pozlarını satarak servet kazanıyor

  Sosyal medyada Melanie kullanıcı adını kullanarak müstehcen pozlarını satan bir fenomen annesinin yıllık kazancını öğrendikten sonra OnlyFans’a katıldığını açıkladı. Annesinin “Bayan Wood” kullanıcı adıyla sosyal medyada müstehcen pozlarını sattığını ifade eden Melanie, annesiyle birlikte poz vermenin kendisini daha güvende hissettirdiğini söyledi.

  “Bayan Wood” kullanıcı adıyla OnlyFans’a katılan bir anne yetişkin sitesinde paylaşım yapmasına kızının yıllık kazancının etkili olduğunu ifade etti. Kızı Melanie’nin başarısından sonra siteye katılmaya karar verdiğini ifade eden Kolombiyalı anne, sosyal medyadan gelen tepkilerin aksine kızıyla ortak iş yapmanın kendisi için gurur verici olduğunu dile getirdi.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  5

  70 bine yakın takipçisi bulunan Melanie annesiyle birlikte yaptığı paylaşımların hayranları tarafından daha çok sevildiğini dile getirirken gönderilerinin beğeni rekoru kırdığını söyledi. Sosyal medyadan yapılan olumsuz yorumların yanı sırada kullanıcıların bir kısmı ise anne ve kızı destekleyen yorumlar da yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Hangisi kızı hangisi annesi ben anlamadım” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Annesi de kızı da çok güzel” yorumunu ekledi.

  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler