Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Köpeğe tecavüzden suçlu bulundu! Savunması kan dondurdu... “Stres atmak için yaptım”

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan bir üniversite profesör Themis Matsoukas, evcil hayvanıyla cinsel ilişkiye girme suçundan tutuklandı. Ödüllü akademisyenin köpeğine tecavüz ettiği anlar Rothrock Eyalet Ormanı'nda bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye çekildi. Profesörün benzer eylemi birkaç kez kamuya açık alanlarda yaptığı tespit edildi.

  Köpeğe tecavüzden suçlu bulundu! Savunması kan dondurdu... “Stres atmak için yaptım”

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan bir üniversite profesör Themis Matsoukas 2014 yılında evcil hayvanına tecavüz etme suçuyla karşı karşıya kalmıştı. Ancak delil yetersizliğinden ceza almayan profesör, Pensilvanya'daki Rothrock Eyalet Ormanı'nda köpeğine tecavüz ederken güvenlik kameraları tarafından suçüstü yakalandı.

  YARI ÇIPLAK KAMERALARA YANSIDI

  Ormanlık alandaki bir otoparkta köpeğini cinsel ilişkiye girmeye zorlayan Matsoukas kamera görüntüsünde kar maskesi, sırt çantası ve yürüyüş botları dışında tamamen çıplaktı. Fox 43’ün haberine göre adamın bir tablet ile eylemini çekmeye çalıştığı belirtildi.

  Polis güvenlik kamerası görüntülerinin ardından profesörün evine bir baskın düzenlendi. Yapılan aramada kamera görüntülerindeki kar maskesi, sırt çantası ve yürüyüş botları bulundu. Paniğe kapılan profesör suçunu itiraf ederken, “Anlamıyorsunuz bunu stres atmak için yapıyorum” dedi.

  En Çok Aranan Haberler