Köpek Sahibi Olmanın Zorluklarını Anlatan 9 Süper Ötesi İllüstrasyon

Hayvan sevgisi, bir hayvanla aynı evi, koltuğu, yatağı paylaşmak bambaşka bir şey... Köpek sahibi olmaksa çok daha acayip :) İnsanların hayvanlar alemindeki en yakın dostları olarak bilinen köpekler ve sahipleri arasındaki ilişkiyi anlatan, John Maimai'nin elinden çıkma 9 harika illüstrasyon.

Köpek Sahibi Olmanın Zorluklarını Anlatan 9 Süper Ötesi İllüstrasyon

İşten, okuldan geldiğinizde bazen bir zindana dönüşen evler, onlar varken sıcak birer yuvadır. Biraz "dağınık" olsalar bile :p

Arkadaşlarınızı çamurlu ayaklar ile bindirmediğiniz arabanızda, istediklerini yapmalarına izin verirsiniz. Ondan kıymetli mi ya?! Allah allah :)

Yeri gelir dışarıda fast food'a para harcayacağınıza evinizde 2 yumurta kırar ama ona mama alırsınız. Hem de en kalitelisinden. Alın size sağlığımıza dolaylı yoldan pozitif bir etkileri :)

Onlardan sonra; "Arkadaşlarla selfie keyfi", "Biz yemek yiyoruz" etiketli fotoğraflar yerini "Canım köpeğim" fotoğraflarına bırakır. Wallpaper'a bile onun fotoğrafını koyarsınız

Evde yalnız yaşamıyorsanız ilk başta "off ya ben bununla yaşayamam" diyenler kısa bir süre sonra köpekçiği sizden daha çok sevmeye başlarlar :)

Evde kös kös oturmak yerine onu dışarı gezmeye çıkarırsınız. Buyurun size sağlığınıza dolaylı yoldan pozitif etkisi vol.2 :)

Evet; yaramaz olabilirler, evin altına üstünü getirebilirler lakin birazcık oyun oynamak istemişlerdir. Ne var bunda! :)

Ama en güzel getirisi insana sabırlı olmayı öğretmesidir köpeklerin. Yapmaması gerekenleri "yapmadıkları" zaman, sizi anladıklarını bildiğiniz zaman dünyanın en mutlu insanı olursunuz... :)

İllüstrasyonların sahibi John Maimai özellikle hayvanlar üzerine yaptığı çalışmalar ile tanınıyor.

Kişisel sayfasına buradan
Facebook hesabına buradan
Twitter hesabına ise buradan

ulaşabilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler