Koronavirüs açıklamasından sonra kolonyacılar doldu taştı

Koronavirüsü açıklaması sonrası onlarca insan soluğu kolonyacılarda aldı. İzmit’te de 73 yıldır faaliyet gösteren kolonya firmasının satış mağazasına akın eden vatandaşlar, firma sahiplerinin dahi şaşkınlık yaşamasına neden oldu. Yüksek talebe hazırlıksız yakalandıklarını söyleyen işletme sahibi Emine Olguntürk, "Bugün hazırlıksız yakalandık. Böyle giderse gece çalışıp üretim yaparız" dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın dün gece Türkiye’de koronavirüs vakası tespit edildiğini açıklamasının ardından vatandaşlar kolonya almak için kolonya satan iş yerlerine akın etti. En fazla yoğunluk yaşanan yerlerden biri de İzmit’te 73 yıldır kolonya üreten Hikmet Kolonyaları'nın satış mağazası oldu. Vatandaşlar, koronavirüse karşı önlem almak için kolonya satın aldı.

'İLK DEFA BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞIYORUZ'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
sürü psikolojisi
ohhhh parayı buldu desenize
bizim milet zaten macera ariyor 1000/2 ölüm vakası var 1 aya asi bulunur bu arada yaşlılar dusunsun gençler maskeye bile gerek yok
Uln gerizekalı terbiyesiz yaşlılar düşünsün ne demek.. Ölüm vakası binde 2 ymiş.. Semn ölmezsin belki ama başkasının ölmesine neden olursun. Bunu hiç düşündün mü peki bilgisiz cahil çocuk..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler