'Lagos'tan Arınç'ın damadına suçlama

ESKİ Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın damadı Ekrem Yeter’in FETÖ üyeliği suçlamasıyla yargılandığı davada tanıklar ifade verdi.

Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya ses ve görüntüsü değiştirilerek SEGBİS aracılığıyla bağlanan gizli tanık ‘Lagos’, ‘Urfa’dan Ankara’ya tayini çıktıktan sonra, kendisine bu yapı içinde olduğu söylenen Ekrem Yeter’e yönlendirildiğini’ iddia etti.

Gizli tanık, Ekrem Yeter’in yönlendirmesiyle de kendi evini tutana kadar bir ay FETÖ evinde kaldığını ileri sürdü. Tanık Bülent Çanakçı ise “Ekrem Yeter bu yapının içindeydi. FETÖ elebaşının hastalıklarını iyileştirmek ve ömrünü uzatmak için kök hücre merkezi açmak istediklerini duydum” iddiasında bulundu. Ekrem Yeter, iddiaları reddederek FETÖ ile bağlantısının olmadığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Temel KARAMOLLAOĞLU: "Gerçekten feto ile mücadele yapılsa AKP nın yüzde 60 ceza evine girer"!..
Bu Haberi gördümde merak ettim. Bülent Arınç FETO ya yardım ve yataklıktan niye tutuklenmadı veya tutuklanmıyor. Kendinimi iyi savunuyor. Yoksa, tutuklaması hali AKP açısından başka şeylerimi tetikleyecek diye korkuluyor Niye bir yetkili çıksın bunu bizlere açıklasın ki, Bizlerde yanlış yanlış düşüncelere dalmayalım.
SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK!!!GÜYA ŞANLI VE ŞEREFLİ ORDUMUZUN SEÇKİN SUBAYLARI ARINÇA SUİKAST YAPACAKLARMIŞ DİYE KURULAN KUMPASLA SİLAHLI KUVVETLERİN KOZMİK ODASINA GİREREK TÜM GİZLİ HAREKAT PLANLARINI ÇALMADILAR MI? BU DEVLET SIRRI DEĞİL Mİ? BUNA YARDIM VE YATAKLIK EDENLER NE CEZA ALDI ACABA?HADİ BİRİLERİ ÇIKSIN DA YALAN,SAHTE DESİN BAKALIM?
Diğer Haberler