Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Markette alışveriş yapan kadının eğilerek eteğinin altının fotoğrafını çekmek istedi! Tacizci suçüstü yakalandı... Telefonunu göstermemek için direndi

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Kuzey Karolina bölgesindeki bir markette yaşanan taciz anları başka bir müşteri tarafından saniye saniye kaydedilerek ifşalandı. 21 yaşındaki Thomas Elliott isimli bir adam raflara eğilen bir kadın müşterinin eteğinin altının fotoğraflarını çekmeye çalıştı. Telefonunu kadının eteğinin altına gelecek şekilde zemine yerleştiren Elliott başka bir müşteri tarafından kıskıvrak yakalandı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Sosyal medyadan ifşa edilen bir taciz görüntüsü kısa sürede kullanıcılar arasında geniş yankı uyandırdı. Kuzey Karolina eyaletinin Greenville bölgesinde bulunan bir markette 21 yaşındaki Thomas Elliott isimli bir müşteri raflara bakmak için eğilen bir başka müşterinin eteğinin altını fotoğraflamak için mağazanın zeminine cep telefonunu koydu.

  2

  Taciz anları başka bir kadın müşterinin dikkatini çekti ve o anları kendi cep telefonuyla kaydetmeye başladı.

  kapak1

  İki kadının cep telefonunu göstermemek için ısrar eden Elliott'u polise şikayet etti. Görüntülerin devamında ise polis mağazaya gelerek genç adamı tutukladı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler