MAGAZİN

Murat Övüç oğlunu küfürler savurarak savundu! Ünlü şarkıcıya olay sözler

Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç, araba kullanırken silahla havaya ateş ettiği bir video yayınlamıştı. Övüç oğlunu savunurken eleştirenlere de küfürler yağdırdı.

Murat Övüç oğlunu küfürler savurarak savundu! Ünlü şarkıcıya olay sözler

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç’ün otomobilinden evlere doğru rastgele ateş açtığı görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

Burakcan Övüç gözaltına alınınca babası Murat Övüç ise oğlunu şu sözlerle savundu: "Elindeki kuru sıkı. İfademizi verdik şu an evde uyuyor sıkıntı yok."

Ekran Alıntısı

Murat Övüç daha sonra ise oğlunu eleştiren ünlü şarkıcıya şoke eden sözler söyledi. Övüç ağzını bozdu ve "Bir takım gereksiz insanlar bir şeyler yazmış herkes hakaret etmiş. Bir tane bitik herif var ıslak odunla sabaha kadar dövmek lazım demiş; o ıslak onun var ya onu senin g....ne sokarım ben. Sen kimi dövüyorsun lan!" dedi.

2

Murat Övüç’ün bu küfürleri savurduğu kişi ise ünlü şarkıcı Fettah Can. Can bir paylaşım yaparak “Sabahtan akşama kadar ıslak odun lazım.” notunu düşmüştü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Senide haber yapıp karşımıza çıkaran medya utansın
simdi biz buna abimi dicez ablami?
beğenilerde 122 kızgın 89 beğenmeme 29 gülüşme 4 alkış 3 hayret ve 3 emoji var durum şunu gösteriyor toplumun %54 si bu tipelere karşı toplumun %28 si bu tipeleri Kızgın toplumun %12 si bu tipeler komik Geliyor toplumun %2 si bu tipelere destek veriyor toplumun %2 si bu tipelere hayret ediyor toplumun %2 si bu tipeleri beğeniyor
matematige dikiz
toplam kaç
Geri Dön