Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Netflix duyurdu: Wednesday dizisinin 2. sezon çekimleri başladı! Tanıtımı bile sosyal medyada gündem olmaya yetti

  Netflix'in popüler dizilerinden biri olan Wednesday'in ikinci sezon çekimlerinin İrlanda'da başladığı duyuruldu. Jenna Ortega'nın Wednesday Addams olarak yeniden izleyiciyle buluşacağı yeni sezona dair ilk teaserin paylaşılması sosyal medyada dizinin yeniden gündem olmasını sağladı.

  Dünya geneline yayılan geniş bir hayran kitlesine sahip olan Wednesday dizisi ikinci sezonuyla yeniden seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonuna dair ilk ipuçları Netflix'in X (Twitter) hesabındna yapılan teaserla gösterildi. Alfred Gough ve Miles Millar tarafından yazılan ikinci sezon ilk bölümünün adı ise "Chapter One: Here We Woe Again (İşte Yine Acı Çektik)" olarak açıklandı.

  2

  Jenna Ortega'nın Wednesday Addams karakterine hayat vereceği yeni sezonda, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez, Luyanda Unati Lewis-Nyawo, Emma Myers, Joy Sunday, Hunter Doohan, Victor Dorobantu, Moosa Mostafa, Georgie Farmer, Fred Armisen ve Jamie McShane de geri dönecek. İlk sezonda Xavier Thorpe rolünde rol alan Percy Hynes-White yeni sezon kadrosunda yer almıyor.

  1

  Yeni sezondaki konuk oyuncular ise, Christopher Lloyd, Thandiwe Newton, Joanna Lumley Frances O'Connor ,Haley Joel Osment ,Heather Matarazzo ve Joonas Suotamo olarak açıklandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler