Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ölmeden aylar önce bu görüntüleri çekmişti! Doğum gününde kendi köpeğinin saldırısına uğradı... "Çok mutluyuz" diyerek paylaşmıştı

  İrlanda'nın County Limerick şehrinin Fedamore bölgesindeki bir mülkte dört köpeğiyle birlikte yaşayan 23 yaşındaki Nicole Morey, XL Bully cinsi köpeğinin saldırısında hayatını kaybetti. Doğum gününde kendi köpeğinin saldırısına uğrayan kadın "oğlum" diyerek sevdiği köpeğiyle ölümünden aylar önce çektiği TikTok videosu gündem oldu.

  Ölmeden aylar önce bu görüntüleri çekmişti! Doğum gününde kendi köpeğinin saldırısına uğradı... "Çok mutluyuz" diyerek paylaşmıştı

  MYNET|DIŞ HABERLER İrlanda'da yaşayan 23 yaşındaki Nicole Morey isimli bir kadın 4 köpeğiyle birlikte doğum gününü kutladığı sırada XL Bully cinsi köpeğinin saldırısıyla hayatını kaybetti. 23 yaşındaki kadının vefatının ardından sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda gündeme geldi.

  2

  Sosyal medya hesabından ölümünden aylar öncesinde evinin mutfağında Morey ve XL Bully cinsi köpeğinin dans ederek gülüştüğü anları gösteren bir TikTok videosu ortaya çıktı. Görüntüleri genç kadın, "Çok mutluyuz" notuyla paylaşmıştı.

  3

  Morey'in bir aile üyesi korkunç olayı ise, "Doğum gününü kutlamak için dışarı çıkmıştı ve eve girmek için kapıyı açtı. Koridorda köpek üzerine atladı ve bir anda ona saldırmaya başladı" diyerek anlattı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler