Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Otizmli kayınbiraderine tecavüz edip hamile kaldı! Bebeğini doğuran kadın "Asıl mağdur benim" diyerek kendisini savundu

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde yaşanan bir olay herkesi şaşkına çevirdi. 36 yaşındaki Amanda Rose Brooks isimli kadın otizmli kayınbiraderine 10 yıl boyunca tecavüz etmek ve onun bebeğini doğurmakla suçlandı. Brooks mahkemede mağdur olduğunu söyleyerek kendisini savundu.

  Otizmli kayınbiraderine tecavüz edip hamile kaldı! Bebeğini doğuran kadın "Asıl mağdur benim" diyerek kendisini savundu

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde 36 yaşındaki Amanda Rose Brooks isimli kadın otizmli kayınbiraderine tecavüz etmekle suçlandı. Kayınbiraderi ve kocasının tek bakıcısı olduğunu ifade eden Brooks polise verdiği ifadesinde kocası ve erkek kardeşi tarafından defalarca cinsel saldırıya uğradığını iddia etti. Ancak Brooks'un kayınvalidesi oğlunun kendisine genç kadının odasına zorla girdiğini ve itirazlarına rağmen cinsel ilişki başlattığını, ona sessiz olmasını ve kimseye söylememesi gerektiğini söylediğini ifade etti.

  GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

  Florida yetkilileri Brooks'un Ocak ayında doğan çocuğu ve kardeşlerinden DNA örnekleri aldı ve yapılan testler kurbanın çocuğun babası olduğunu doğruladı. Brooks cinsel taciz, bir suç hakkında yalan beyanda bulunmak ve ağır bir suç hakkında yanlış bilgi vermekle suçlandı. Hapishane kayıtlarına göre Brooks şu anda 150.000 dolarlık (yaklaşık 4milyon 363 bin 500 TL) bir tahvil karşılığında tutuluyor.


  Express

  En Çok Aranan Haberler