Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Plajda futbol hünerlerini sergileyen kadınlar mest etti! Bir gören bir daha baktı... Hareketleri görenleri şaşkına çevirdi

  Brezilya'da bir plajda kadınların futbol oynadığı anlarda çekilen bir video sosyal medya kullanıcıların ilgisini çekti. Futbol topuyla tüm hünerlerini sergileyen kadınlar bir görene bir daha baktırırken takdirleri de topladı. O anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

  Dünya Kupası'nı en fazla kazanan ülke olan Brezilya, futbol yıldızlarının çıktığı en büyük adres olarak kabul ediliyor. Garrincha, Pele, Carlos Alberto, Zico, Ronaldo ve Ronaldinho gibi ünlü yıldızları futbol dünyasına kazandıran ülkede futbol halkın tümüne yayılmış durumda. Brezilya'nın Rio şehrindeki bir plajda çekilen görüntülerde bu durumu kanıtlar nitelikte.

  BEĞENİ TOPLAMAYI BAŞARDI

  kapak2

  Rio'daki bir plajda futbol oynayan kadınların hünerlerini sergilediği anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Top sektiren, bacağının arasında sıkıştıran ve birbirlerine büyük bir profesyonellikle pas gönderen kadınların futbol becerisi sosyal medyadan alkış topladı.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler