Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Plajın yakınına havalimanı yapılınca ortaya bu görüntüler çıktı! Gören duruma hak verdi... Sosyal medyada gündem oldu

  Bui Thi Huong hesabına sahip bir Facebook kullanıcısı, Tayland'ın turizm cenneti olarak kabul edilen Phuket Havalimanı'nda çekilen bir görüntüyü paylaşılınca sosyal medyada gündem oldu. Phuket Havalimanı'nda yabancı turistlerin mayolarla seyahat etmesi sosyal medya kullanıcılarının bazısının tepkisini çekti bazısı ise turistleri haklı bulduğunu dile getirdi.

  Phuket Havalimanı'nda çekilen bir görüntü sosyal medyadan paylaşılınca yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Görüntülerde iki turistin slip mayolarıyla havalimanından çıkış anları yer aldı. Sosyal medyada görüntüler, "Phuket Havaalanının plajın yanında olduğunu duydum. Sanki kusacakmışım gibi" ifadeleriyle paylaşıldı.

  kapak1

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken görüntüler kısa sürede viral olmayı başardı. Söz konusu görüntüleri sosyal medya kullanıcıları adeta yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten çok haklılar" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu kabul edilemez" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler