HABER

Polise Pitbull köpekleriyle karşı koydular

İstanbul Gaziosmanpaşa'da uyuşturucuya yönelik olarak düzenlenen 'Şafak Operasyonu'nda özel harekat polisi açamadığı kapıları koçbaşıyla kırdı.

Polise Pitbull köpekleriyle karşı koydular
Kapıyı açmayan ev sahipleri polise Pitbull köpekleriyle karşı koydu.
[** **](http://video.mynet.com/habervideo/Pitbullu-mahalleye-helikopterle-girdiler/435425/)
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Merkez Mahallesi'ne bugün saat 05.00 sıralarında operasyonu düzenledi.
Operasyon için aralarında özel harekat timlerinin de bulunduğu 500 polis hazır bekledi. Daha önceden teknik ve fiziki takip yapılarak uyuşturucu satışı gizli kamerayla kaydedilen adreslere eş zamanlı baskınlar yapıldı.
Şüphelilerin kaçma ihtimali nedeniyle polis helikopteri de görev yaptı. Bu sırada Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri de mahalleyi adeta ablukaya aldı. Bazı şüpheliler kapıları açmamakta direnince özel harekat polisleri devreye girdi. Koç başlarla kapılar kırıldı ve şüpheliler kıskıvrak gözaltına alındı. Bazı ev sahipleri de yanlarındaki pitbull köpekleri polis üzerine salarak kendilerini korumaya aldı. Operasyon sonunda 5'i kadın 15 kişi gözaltına alındı.
Yüklü miktarda uyuşturucunun ele geçirildiği belirtilen operasyon da polis ekiplerinin aynı aileden anne baba ve çocuğunda uyuşturucu sattığı ifade edildi. Şüphelilerin emniyetteki sorgusu sürüyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön