Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Robert Pattinson'dan yıllar sonra gelen Twilight (Alacakaranlık) itirafı! Kristen Stewart'la sevişmesi sahnesini yorumladı: Çok tuhaf

  Twilight (Alacakaranlık) serisi bir dönemin en popüler yapımları arasındaki yerini alarak tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Filmin başrol oyuncularından Robert Pattinson yıllar sonra yaptığı itirafıyla rol arkadşaı Kristen Stewart ile olan sevişme sahnesini yorumladı. Ünlü oyuncu, müstehcen sahnelerin çekmenin zorlu bir iş olduğunu açıkladı.

  Serinin son halkasının ilk bölümü Twilight Breaking Dawn: Part 1 (Şafak Vakti: Bölüm 1) filminde son derece müstehcen sahnelerin olduğunu belirten Robert Pattinson rol arkadaşı Kristen Stewart'la yakın bir bağı olmasına rağmen, bu durumun o sahneleri çekmeyi biraz daha tuhaf hale getirdiğini itiraf etti.

  2

  Filmin izleyici kitlesinin büyük bir bölümünün çocuklardan oluşması nedeniyle sevişme sahnelerinin 17 yaşın altına uygun olması anlamına gelen 'R-rating' kurallarına uygun hale getirildiğini ifade eden ünlü oyuncu, "En zor kısım R-derecesinden kaçınmaktı. Başkalarının seks yapmasını izlemek zaten hiçbir zaman o kadar muhteşem olmayacak.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler