Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada altın bulmak ne anlama gelir? Rüyada altın küpe, zincir bulmak ne demek?

  Rüyada altın bulmak, her ne kadar kulağa keyifli gelse de olumsuz yorumlanan rüyalardandır. Zenginliğin ve refahın simgesi olan altın, rüya yorumlarında, sahip olunanların kaybedileceğinin mesajını verir. Öyle ki rüya sahibinin yaşayacakları nedeniyle gerçek hayatta karamsar ve mutsuzluk yaşayacağı yorumlanır. Ancak rüyada altın küpe bulmak altın bulmanın aksine olumlu şekilde yorumlanır. Özellikle de bulan kişi erkekse iş hayatında olumlu gelişmelerin yakın olduğu söylenebilir.

  Rüyada altın bulmak ne anlama gelir? Rüyada altın küpe, zincir bulmak ne demek?

  İçindekiler

  • RÜYADA ALTIN BULMAK

  Altın sadece yastık altına değil rüyalarımıza da girer. Gerçek hayatta bir şekilde altın bulmak çok sevindirici bir olay olur ama rüyada ne anlama gelir? Rüyasında altın bulduğunu görenler doğal olarak bu rüyanın gerçek hayata dair ne tür bir mesaj verdiğini merak ediyorlar. Rüyayı gören kişi kendisini zenginliklerin, müjdeli haberlerin mi beklediğini öğrenmek ister. Bu yüzden rüyada altın bulmak ve onunla ilgili rüyada altın bilezik, altın gömü, altın takı, altın bileklik, altın madeni vb. bulmak gibi detayların yorumlarını listeledik.

  RÜYADA ALTIN BULMAK

  Sanılanın aksine rüyada altın bulmak genel olarak olumlu bir rüya olarak görülmez. Sıkıntıya düşmeye, daralmaya, sorunlardan kurtulmanın yollarını bulamamaya, ne yapacağını bilememeye ve sahip olanları kaybetmeye alamet eder. Sorunların rüyayı gören kişiyi çok zorlayacağı ve bu sorunlardan kurtulmadığı sürece huzuru bulmasının mümkün olmayacağı anlamına gelir. Rüyada altın bulmak, rüya sahibinin yaşadıkları nedeni ile karamsar ve umutsuz olacağına rivayet edilir. Tabii bulanan altının çeşidine göre de yorumlar değişmektedir ki bu rüyanın olumlu çeşitleri de vardır.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK BULMAK

  Rüyada altın bilezik bulmak, rüyayı gören kişinin emek etmeden ve çaba sarf etmeden miras yolu ile bir iş yeri sahibi olacağına rivayet eder. Bazı rüya alimlerine göre rüyada altın bilezik bulmak, rüya sahibinin hali vakti yerinde olan bir kimse ile evlilik yapacağını bu evliliğinde de hem maddi hem de manevi açıdan huzur bulacağını delalet eder.

  RÜYADA ALTIN KÜPE BULMAK

  Rüyada altın küpe bulmak herkes için aynı şekilde yorumlanmaz. Bir kadının rüyasında altın küpe bulması onun herkes tarafından beğenildiği ve ilgi gördüğü şeklinde yorumlanırken bir erkeğin altın küpe bulması onun çok sevdiği ve eğlenerek yaptığı mesleğine ya da hobilerine delalet eder.

  RÜYADA ALTIN TOPLAMAK

  Rüyada altın toplamak, rüyayı gören kişinin geçmişten devam eden maddi ve manevi ıkıntılarının son bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin uzun zamandan beri iş aradığını ve kendisine uygun bir iş bulamadığı için çalışmadığını bu nedenle de parasal konularda yetersiz kalarak sıkıntı çektiğini ancak bundan sonraki zamanda kendine uygun bir iş bularak maddi anlamda refaha ulaşacağını rivayet eder. Kişinin çekilen sıkıntıdan sonra ereceği huzurun habercisi olan bir rüyadır.

  RÜYADA ALTIN ZİNCİR BULMAK

  Rüyayı gören kişinin çıkış yollarına, çarelere ve çözümlere kavuşacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin karşılığını, inanarak ve mücadele etmekten vazgeçmeyerek alacağına ve ferahlığa kavuşacağına işaret eder. Esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya tabir edilir.

  RÜYADA ALTIN GÖMÜ BULMAK

  Rüyada Altın Gömü Bulmak, ekonomik ve maddi olarak başarılı adımlar atacağınızı dolayısıyla durumunuzu düzelteceğinize delalet eder.

  RÜYADA ALTIN TAKI BULMAK

  Rüyada altın takı görmek, hoş sözlü, konuşmaları ve davranışları ile herkesi etkileyen rüya sahibinin geniş bir çevreye sahip olduğunu, bekarsa talibinin her geçen gün fazlalaşacağını, evli ise eşi tarafından her daim el üstünde tutulup şımartılacağını işaret eder.

  RÜYADA ALTIN BİLEKLİK BULMAK

  İş hayatında çok iyi yerlere gelmiş olan rüya sahibinin, çok büyük kazançlar elde ettiği dönemin sona erdiğine, artık harcama yaparken daha dikkat etmesi gerektiğine, çok büyük maddi zararlar ile karşılaşabileceğine ve büyük sorunlar yaşayabileceğine rivayet eder.

  RÜYADA ALTIN MADENİ BULMAK

  Bir kimsenin rüyasında altın madeni bulduğunu, rüyada altın madeni bulmak, ya da kişinin altın madeninde çalıştığını görmesi, ortak olduğunu, altın para bulduğunu, altın kaplarda yediğini görmesi; genç birini servet yapmak için güzel bir fırsat olacağına, genç olmayan birisi için ise; işlerine, hareketlerine ve sözlerine dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

  RÜYADA ALTIN YÜZÜK BULMAK

  Rüyada altın yüzük bulmak, müjdeli bir haber almaya, özel hayatında ani ve güzel bir gelişme yaşamaya, mutluluktan havalara uçmaya delalet eder. Rüyada altın yüzük görmek, rüya sahibine karşı yoğun duyguları olan bir kişinin kendisine ilanı aşk edeceği ile yorumlanır.

  RÜYADA ALTIN BULMAK İLE İLGİLİ DİĞER RÜYA TABİRLERİ

  Rüyada Çeyrek Altın Bulmak
  Rüyada çeyrek altın bulmak, rüyayı gören kişinin sorumluluğunda olmayan ve kendisi ile hiçbir alakası bulunmayan bir maddi yükümlülüğün kendisine fatura edileceğine alamet eder.

  Rüyada 3 Altın Bulmak
  Aile bireyleri arasında yaşanan bir tartışmanın ortasında kalmaya, hepsinin sıkıntıları ve sorunlarının çözümü için ayrı ayrı uğraşmaya, sevilen bir kişiye veda etmeye, iş hayatı ile alınan bir karardan pişman olmaya, sorunlu bir kişi ile ilişki yaşamaya ve oturulan muhitte yaşanan bir tartışmanın ardından başka bir yere taşınmak zorunda kalmaya yorulur. Rüyada 3 altın bulup birini kaybetmek, iş ve eğitim hayatı ile ilgili sorunlar yaşarken aile hayatı içinde mutlu olunacağına ve bu durumun uzun süre bu şekilde devam edeceğine işarettir.

  Rüyada Denizde Altın Bulmak
  Kişi, sevdiği bir kişinin önayak olması ile girdiği çok hayırlı bir işte büyük kazançlar elde edecek, mevki makam sahibi olacak ve birçok insanın istediği imkânları elde edecek ama bir türlü istediği gibi bir düzen tutturup rahat yüzü göremeyecek demektir. Rüyada denizde külçe altın bulmak, rüya sahibinin, olmaması için çok çaba sarfettiği bir konuda büyük bir sıkıntı içine düşeceğine, bu sıkıntının hem kendisini hem sevdiği kişileri de içine alacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine alamettir.

  Rüyada Bir Küp Altın Bulmak
  Eşler arasında büyük bir tartışma yaşanması yüzünden aile bireylerinin büyük bir moral kaybı yaşayacağına, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine ve bir sebepten ötürü bir miktar ceza ödemek zorunda kalınacağına yorumlanır. Rüyada bir çuval altın bulmak, eski bir dostun gelişi ile kapanmış olan bir meselenin tekrar açılacağı, projelerin beklenmeyen bir anda aksaklığa uğrayacağı, hayal kırıklığı yaşanacağı, yapılan yardım çağrılarının sonuçsuz kalacağı ve girilen bir rekabetten yenik çıkılacağı anlamına gelir.

  Rüyada Tarlada Altın Bulmak
  Kişi, evini geçindirdiği işte beklemediği bir anda sel ya da dolu gibi bir aksilikle karşılaşacak, malının çoğunu bu sebepten ötürü kaybedecek, eline geçen birkaç kuruşu borçlardan kurtulmak için kullanacak ve uzun bir süre boyunca bir türlü kendisini toparlayamayacak. Rüya çöpte altın bulmak, çirkeflik yapan ve insanları birbirine düşüren bir kişi yüzünden aile arasında büyük tartışmalar yaşanacağına, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine ve bir sağlık sorunu ile geçecek bir döneme girileceğine yorulur.

  Rüyada Su İçinde Altın Bulmak
  Durgun su içinde altın bulmak, kolay ve rahat şekilde ulaşılacak variyete ve güzel hayata, akan su içinde altın bulmak da alın teri karşılığında ama eksiksiz ve iyi şartlarda yaşamaya el verecek kadar bol kazanca sahip olmaya işaret eder. Rüyada su içinde külçe altın bulmak, tomarla paraya sahip olmaya ve zenginliğe alamet eder. Rüyada su içinde çeyrek altın bulmak, rüyayı gören kişi için kısa günün karı olacak bir iş yapması anlamına gelir.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler