Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Scarlett Johansson’ın Altın Küre Savaşı’na destek artıyor! Yeni hamle NBC’den geldi

  Altın Küre Ödülleri’ni dağıtan Hollywood Yabancı Basın Birliği’nin (Hollywood Foreign Press Association-HPFA) kendi içerisindeki düzenlemeleri geciktirmesi sinema sektörünü kızdırmıştı. Scarlett Johansson'ın birlikte çekilme çağrısına Tom Cruise cephesinden destek geldi. Ünlü oyuncuların tepkisi üzerine NBC, 2022 Altın Küre Ödül Törenini yayınlamayacağını açıkladı.

  Altın Küre Ödülleri’ni dağıtan Hollywood Yabancı Basın Birliği’nin içerisindeki çeşitlilik tartışmaları şiddetli bir şekilde devam ediyor. Birliğin herhangi bir siyahi üyesi olmaması son olarak eleştiri oklarının hedefine oturtmuştu. İlk olarak ünlü oyuncular Mark Ruffalo ve Scarlett Johansson duruma tepki gösterdi. Tom Cruise, HFPA üyeliğindeki çeşitlilik eksikliğini çevreleyen tartışmaları protesto etmek için Born on the Fourth of July, Jerry Maguire ve Magnolia filmleriyle kazandığı üç Altın Küre ödülünü iade etti.

  ÖDÜL TÖRENİ YAYINLANMAYACAK

  Amerika Birleşik Devletleri medyasından NBC, Oscar Ödülleri’nden sonra en prestijli organizasyon olarak kabul edilen Altın Küre Ödül Töreni yayınlanmayacak. NBC kanalından yapılan açıklamada, ödül töreninin 2022 yılında yayınlanmayacağı duyuruldu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler