Mynet Trend

         

Sean Bean, 10 yıl sonra 'kellesinin kesildiği' yere gitti

Sean Bean, 10 yıl sonra 'kellesinin kesildiği' yere gitti

Usta aktör Sean Bean, 10 yıl sonra televizyon efsanesi Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Ned Stark karakterinin kellesinin uçurulduğu sahnenin çekildiği yere gitti.

Ufukta yeni bir popüler etkinlik beliriyor. Bu yıl, Game of Thrones'un Nisan 2011'de yapılan prömiyerinden bu yana 10 yıl geçmiş olacak. Muhtemelen Game of Thrones dizisinin çekildiği lokasyonlar eğer Covid-19 müsaade ederse yine dolup taşacak. Televizyon ekranlarında 'oyunu değiştiren' yapım olan Game of Thrones, 8 sezon boyunca televizyonun demişbaşı oldu.

Game of Thrones dizisinin sevilen karakterinden Ned Stark’ı canlandıran Sean Bean geçenlerde Entertainment Weekly’e verdiği röportajında idam cezasına çarptırıldığı sahnenin çekildiği yere gittiğini söyledi.

"Bu dehşet vericiydi. Ned, kızı Arya’yı son kez görüyordu. Dört şeyi de düşünmeye çalışıyordum. Sadece, 'Aman Tanrım, kafamı uçuruyorum' değildi. Sanırım, bu duygu karışımı, onu bu hale getiren şeydi. O sahnede bir sürü acı vardı"

Ned-Stark-on-Game-of-Thrones

Sean Bean ayrıca o sahneyi çekmenin nasıl bir şey olduğunu paylaştı. Bean'in çekimlerle ilgili hatırlayabildiği kadarıyla, çekim hem çok yoğun hem de çok yorucu geçmiş:

"Filmi çekmek yaklaşık bir gün sürdü ve ölümümle karşılaşmak üzere olduğum gerçeğine odaklanmaya devam ettim. Ve diğer herkesin tepkileri harikaydı - Cersei ve çocuklar."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
harika yaa keşke hemen tv lere girsede izlesek ,4 gözle bekliyordum
10 yıl önce yayınlanmaya başladı bu film şaka misin
Geri Dön