HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Selçuk Bayraktar fotoğrafı ile yatırım ilanı verdiler: 'Aylık kâr 70 bin TL!' Ortalık karıştı... Dikkat çeken açıklama

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafı kullanılarak yapılan ilanlara ilişkin Baykar’dan yapılan açıklamada, "’Yatırım fırsatı’, ’ek gelir’ gibi başlıklarla yayınlanan ilanlar açık bir dolandırıcılık girişimidir" denildi.

Selçuk Bayraktar fotoğrafı ile yatırım ilanı verdiler: 'Aylık kâr 70 bin TL!' Ortalık karıştı... Dikkat çeken açıklama

Sosyal medya ve internet sitelerinde Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafı kullanılarak "yatırım fırsatı", "ek gelir" gibi başlıklarla yayınlanan ilanlara ilişkin Baykar yazılı bir açıklama yaptı.

FqHXGfJXwAYQG_f

Baykar’dan yapılan açıklamada, “Bir süredir sosyal medya mecraları ve bazı internet sitelerinde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’nın (TPAO) adı ve Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafları kullanılarak ’yatırım fırsatı’, ’ek gelir’ gibi başlıklarla yayınlanan ilanlar açık bir dolandırıcılık girişimidir" denildi.

FqHXHVFWYAARJRO

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILDI

Yürütülen bu girişimin dolandırıcılık faaliyeti olduğunun TPAO tarafından da duyurulduğu dile getirilirken, "Bahse konu bu dolandırıcılık faaliyetine karşı tarafımızdan gerekli hukuki süreç başlatılmış olup, vatandaşlarımızın zarar görmemesi için bu ve benzeri dolandırıcılık faaliyetlerine itibar edilmemesini önemle rica ederiz”ifadeleri kullanıldı.

FqHXIGeXwAAZAQH

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler