Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sesler geldiğini söylediği kulağından canlı örümcek çıktı! O anları sosyal medyadan paylaşınca milyonlar izledi: "Yeni fobim yükleniyor"

  TikTok'ta 'munimarin' kullanıcı adıyla paylaşılan bir video yaklaşık 55 milyon izlenmeye ulaştı. Görüntülerde sesler geldiğini söylediği kulağından canlı bir örümcek çıkan yaşlı bir kadın yer aldı. O anlara sosyal medya kullanıcıları yorumsuz kalamadı.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımında annesinin kulağından sesler geldiğini söylemesi üzerine böcek girmiş olabileceğini söylemesine rağmen annesini bir türlü inandıramadığını dile getiren bir kadının paylaşımı gündem oldu.

  2

  Annesinin kulağına bir sıvı döken genç kadın ardından ise annesinin kulağından canlı bir örümceğin çıktığını görünce korkudan çığlık attı. O anları sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmeyen kadının gönderisi yaklaşık 55 milyon izlendi.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü gönderiye yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "O döktüğü sıvı neydi acaba?" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Yeni fobim yükleniyor" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler