MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Show Tv Deprem Özel yayını olacak mı? Ünlü isimlerin katılacağı yayın hakkında yeni karar

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Şahan Gökbakar, Mahsun Kırmızıgül, Yılmaz Erdoğan ve daha birçok isim bu akşam Show TV deprem özel yayınında yer alacaktı. Depremle ilgili farkındalık yaratma amacıyla düzenlenecek olan programa birbirinden ünlü isimler konuk olacaktı. Ancak konu hakkında güncel bir açıklama geldi...

Türkiye, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan depremlerle sarsıldı. Kahramanmaraş'ta üst üste meydana gelen iki deprem sonucu toplam 10 ilde büyük hasar görüldü. Öte yandan yayın akışları değişen Tv kanalları anbean deprem bölgelerinden yayınlar yapıyorlar. Bu akşam Show Tv'de Deprem Özel programı yer alacaktı. Kıvanç Tatlıtuğ'un da davet edildiği programa Şahan Gökbakar, Mahsun Kırmızıgül, Yılmaz Erdoğan gibi isimlerin katılması bekleniyordu. Ancak konu hakkında önemli bir değişiklik oldu.

fatih altaylı program

Show TV bu akşam Fatih Altaylı’nın önderliğinde “Deprem özel yayını” yapılması bekleniyordu. Depremle ilgili farkındalık yaratma amacıyla düzenlenecek olan programda ünlü isimler yer alacaktı.

Ancak Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Show TV'nin Habertürk'le ortak yayınla gerçekleştireceği ve ünlü isimlerin katılacağı "Deprem Özel yayını" iptal edildi.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler