HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Oyun oynarken ya da ofis programlarını kullanırken doğru klavyeye sahip olmak oldukça önemli. Klavye deyip geçmeyin, yanlış klavye seçimleri el konforunuzu ve sağlığınızı etkileyebilecek bazı önemli sorunları beraberinde getirir. Logitech, klavye arayışı içerisinde olanların yıllardır kalitesine güvendiği en önemli markalar arasında yer alıyor. İşte karşınızda Logitech'in en iyi modelleri!

Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

İçindekiler

  • 1. Klasiklerden vazgeçemeyenler için: Logitech MX Keys Aydınlatmalı Kablosuz Klavye
  • 2. Küçük boyutlu klavye arayanlara: Logitech MX Keys Mini
  • 3. Oyun canavarları için: Logitech G G213 Kablolu Oyuncu Klavyesi
  • 4. Set almayı düşünenler için: Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Set
  • 5. En beğenilen modellerden: Logitech MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye Mouse Seti
  • 6. Mekanik klavyeleri atlamak olmaz: Logitech G413 SE TKL Aydınlatmalı Türkçe Q Mekanik Oyun Klavyesi
  • 7. Korkularınıza "Elveda!" deyin: Logitech K270 Sıvıya Dayanıklı Kablosuz Klavye
  • 8. Renkli tasarımlardan vazgeçemeyenlere: Logitech G G915 TKL LIGHTSPEED Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi
  • 9. Mini mekanik klavye arayanlar için en iyisi: Logitech MX Mekanik Mini Kablosuz Klavye
  • 10. Üst seviye performans isteyenlere: Logitech Craft Advanced Kablosuz Klavye

Klavye tercihlerinizi yaparken nelere dikkat edersiniz? Örneğin gün içerisinde kaç saat bilgisayar başında kaldığınız, klavye tercihlerinizi etkileyecek önemli faktörlerden biridir. Uzun süre bilgisayar başında kalanlar için doğru tuş sertliği, eliniz ile masanın teması ve klavyenin eğim yapısı gibi detay özellikler doğrudan sağlığınızı etkileyebilir. Logitech klavyeler, hemen her kullanım için pek çok ergonomik özelliği sizler için sunuyor.

1. Klasiklerden vazgeçemeyenler için: Logitech MX Keys Aydınlatmalı Kablosuz Klavye


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

"Ergonomi benim için önemli fakat klasik modellerden de vazgeçemiyorum." diyenler için Logitech MX Keys Aydınlatmalı Kablosuz Klavye, harika bir alternatif. Tasarımı klasik klavye tasarımına sahip olsa da önemli özellikleri ile pek çok kişisel veya ergonomik ihtiyaçlarınızı da kolaylıkla karşılayabilecek bir model. Mini boyutu sayesinde çok yer kaplamaz.

Akıllı tuşlarla yazma, sesten metne dökebilme, emoji tuşları gibi beklentinizin üzerinde pek çok özellik sunar. "En iyi Logitech klavye hangisi?" diyenlerin severek kullanacağı modele göz atmadan alacağınız modele karar vermeyin!

Ürünü İncele

2. Küçük boyutlu klavye arayanlara: Logitech MX Keys Mini


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Mini klavyeler az yer kapladığı ve kolay taşınabildiği için özellikle son dönemde en çok tercih edilen alternatifler arasında yer alıyor. Logitech MX Keys Mini, ihtiyacınız olacak tüm işlevleri sunan harika bir tasarım. Tuş hassasiyetine sahip olan ve Bluetooth ile bağlanabilen model, en önemli avantajlarından ikisini bir araya getiriyor. Geri dönüştürülmüş plastikten üretilmesi ise muhteşem bir detay.

Özellikle tasarımcıların kullanımı için üretilen klavyeyi hemen herkes rahatlıkla tercih edebilir. Akıllı tuşlarıyla kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan klavyeyi USB-C şarj kablosu sayesinde tam şarj olduğunda yaklaşık 10 gün rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Oyun canavarları için: Logitech G G213 Kablolu Oyuncu Klavyesi


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Oyun oynayanlar için klavyenin önemi tartışılmaz. Bölümlerin ve oyun başında geçirilen uzun saatlerin en önemli yardımcısı, uygun bir klavyeye sahip olmaktan geçiyor. Logitech G G213 Kablolu Oyuncu Klavyesi'nin Logitech mekanik klavyeye benzer yapıda olması, üstün dokunma ve geri bildirim özelliklerini sunuyor. Bu da oyun performansını olumlu yönde etkileyebilecek önemli avantajlardan biri.

16,8 milyon renk seçeneği ile muhteşem bir RGB aydınlatması bulunduğu için odada harika bir ambiyans yaratır. Oyun başında atıştırmayı sevenler için 60 mililitre sıvı dökülme direncinin olması ise harika bir özellik. Oyunlar seçildiyse klavyeyi kullanarak tüm bölümleri geçmeye hazır olun!

Ürünü İncele

4. Set almayı düşünenler için: Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Set


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Mouse ve klavyenizin her ikisini de değiştirme kararındaysanız bu ürünleri set olarak almanız, en avantajlısı olacaktır. Logitech MK240 Kablosuz Klavye Mouse Set, uygun fiyatlı değerlendirebileceğiniz alternatiflerden biri. Uzun pil ömrü sunan sette klavyeyi iki yıl, mouse'u ise bir yıl boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede sürekli pil değiştirmek zorunda kaldığınız ürünlere veda edebilirsiniz.

Orta büyüklükteki mouse tam kavrama ile uzun süreli kullanımlarda bile elinizin ağrımasına izin vermez. Klavyenin tuş hassasiyeti ise her zamanki Logitech kalitesiyle harika bir deneyim sunar. Sarı siyah renk geçişleri klavye setinize ayrı bir güzellik katacak! Modeli kaçırmayın, deriz!

Ürünü İncele

5. En beğenilen modellerden: Logitech MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye Mouse Seti


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Beyaz renkli klavye ve mouselar özellikle son zamanlarda çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Logitech en iyi klavye ve mouse seçeneklerini size sunduğu gibi şık alternatifleri de kullanıcılarıyla buluşturuyor. Logitech MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye Mouse Seti de beyaz şıklığını sunan ürünlerden biri.

İnce profili ve minimalist tasarımı ile her yere kolayca taşıyabileceğiniz model, yan sayısal tuş takımı sayesinde kullanıcılarının kalbini fethediyor. Küçük, şık ve kullanışlı bir model arayışındaysanız aradığınız Logitech klavye setini bulmuş olabilirsiniz!

Ürünü İncele

6. Mekanik klavyeleri atlamak olmaz: Logitech G413 SE TKL Aydınlatmalı Türkçe Q Mekanik Oyun Klavyesi


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Oyun oynayanların mekanik klavyeleri daha çok tercih etmesinin en önemli sebebi, tuş kapakları sayesinde oyun hassasiyetinin kolaylaşmasıdır. En önemli sorunlardan biri ise bu tuş kapakları üzerindeki yazıların çok kullanmaktan kaynaklı kısa zamanda silinmesi olabilir. Logitech klavye önerisi seçeneklerinden bahsederken mekanik klavyeleri atlamak olmaz. Logitech G413 SE TKL Aydınlatmalı Türkçe Q Mekanik Oyun Klavyesi ise güzel alternatiflerden biri.

Isı ve aşınmaya dayanıklı tuş kapakları sayesinde klavyeyi uzun yıllar silinme gibi problemler yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oyunda rekabet için dayanıklılık ve performans arıyorsanız klavyeyi incelemeden geçmeyin!

Ürünü İncele

7. Korkularınıza "Elveda!" deyin: Logitech K270 Sıvıya Dayanıklı Kablosuz Klavye


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Klavye başında olanların en büyük korkularından biri, klavyenin üzerine bir şey dökmektir. Bu nedenle içecekler olabildiğince klavyeden uzaklaştırılır ki olası bir kaza durumu yaşanmasın. Eğer siz de böyle korkuları yaşıyorsanız üç yıl garanti sunan ve sıvı dökülmesine karşı korumalı Logitech K270 Sıvıya Dayanıklı Kablosuz Klavye'yi tercih edebilirsiniz.

Model, tam 24 aya kadar dayanan uzun pil ömrü sayesinde şarj etmeyi unutacağınız bir pil performansı sergiler. "Logitech klavye nasıl kurulur?" diye sorarsanız klavyenin kurulumu da oldukça kolay! Tek yapmanız gereken, Unifying USB alıcıyı bilgisayarınıza takmanız. Üstelik bu aygıtla altı adete kadar uyumlu Logitech ürününüzü bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.

Ürünü İncele

8. Renkli tasarımlardan vazgeçemeyenlere: Logitech G G915 TKL LIGHTSPEED Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Logitech ışıklı klavye konusunda da muhteşem alternatifler sunuyor. Özellikle oyuncuların sevdiği ışıklı klavyeler, oyun ambiyansı açısından oldukça önemli. Bu noktada da doğru klavyeyi bulmak önem taşıyor. Logitech G G915 TKL LIGHTSPEED Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi, o aradığınız doğru klavye olabilir. Klavyede yan sayısal tuş takımı olmadığı için mouse hareketlerinin çok daha rahat gerçekleştirilmesine imkân tanır.

Logitech G HUB yazılımıyla her tuşu özelleştirebilir ve 16,8 milyon renkle kolayca özel animasyonlar oluşturabilirsiniz. Tek şarjla 40 saate kadar aralıksız oyun oynama kapasitesi ise sabahlara kadar bitmeyen bölümler için harika bir özellik.

Ürünü İncele

9. Mini mekanik klavye arayanlar için en iyisi: Logitech MX Mekanik Mini Kablosuz Klavye


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

"Hem mini klavye kullanmak istiyorum hem mekanik klavyeden vazgeçemiyorum." diyenler için harika bir önerimiz var: Logitech MX Mekanik Mini Kablosuz Klavye! Kaliteli ve kullanışlı mekanik klavye, dokunsal mekanik hissi size en sessiz şekilde sunar. Gelişmiş Logi Options+ özelliği, fonksiyon tuşlarını kendi kullanımınıza göre atamanıza yardımcı olur. Bu sayede çok kullandığınız işlevleri tek bir tuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Arka aydınlatması, karanlık ortamlarda da çalışmanıza olanak tanır. Tam şarjla 15 gün kullanılabilen ürün, arka aydınlatması kapalıyken 10 aya kadar kullanılır durumda kalabilir. Geri dönüştürülmüş malzemelerle elde edilen klavyeyi çok seveceksiniz!

Ürünü İncele

10. Üst seviye performans isteyenlere: Logitech Craft Advanced Kablosuz Klavye


Sisteminize yeni bir soluk getirecek en iyi Logitech klavye modelleri

Tasarımcılar için üretilen klavyelerde çeşitli ek fonksiyonlar yer alır. Böylece grafik ve yaratıcılık uygulamaları çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Logitech Craft Advanced Kablosuz Klavye, bu tür kullanımlar için özel olarak tasarlanan bir model. Crown fonksiyonel işlem kadranı, çeşitli tasarım programlarına uyum sağlayarak farklı işlevlerde kullanılabilir. İşlevi değiştirmek için kadranı döndürebilir ve hafifçe üzerine dokunabilirsiniz.

Ellerinizi klavyeye yaklaştırdığınızda ise ortama uyumlu olarak hassas ışıklandırma devreye girer. Yuvarlak bilek desteği kullanım rahatlığı vadeder. Verimlilik, stabilite ve hassasiyet için özel olarak tasarlanan klavye yaratıcılığınızı daha artıracak.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler