Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya bu sözleri konuşuyor! Eski sevgilisiyle tatile gittiğini söyleyen kadının gönderisine yorum yağdı: Bu çok garip

  Lüks bir tatile 900 sterlin (yaklaşık 37 bin 385 TL) harcayan Megan ve Shane çifti tatilin hemen öncesinde ayrılmaya karar verince ilginç bir durum yaşandı. Seyahat sigortaları bulunmadığı için tatillerini iptal edemeyen çift birlikte gitti. TikTok'tan yaptığı paylaşımında Megan bu tatilde yaşadığı birbirinden tuhaf durumu anlattı.

  Sosyal medya bu sözleri konuşuyor! Eski sevgilisiyle tatile gittiğini söyleyen kadının gönderisine yorum yağdı: Bu çok garip

  TikTok'tan yaptığı bir paylaşımında eski sevgilisiyle tatile gitmek zorunda kaldığını dile getiren Megan isimli kadın yaşadığı ilginç durumları anlatınca sosyal medyada ilgi çekti. Çift, ikinci yıl dönümlerini kutlamak için Korfu'daki lüks bir otele rezervasyon yaptırdıklarını ancak tatilin öncesinde ayrılık kararı verdiklerini söyledi.

  Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Seyahat sigortaları bulunmadığı için tatile gitmek zorunda kaldıklarını belirten Megan, "Korfu'ya iner inmez, tuhaflığı en aza indirmek için belirgin sınırlar koymak zorunda kaldım. Kişisel alanımızın bir kısmını korumak için aramızda bir yastık bariyeri oluşturmam gerekiyordu. Net sınırlar koymuştuk: dokunmak yok, 'Seni seviyorum' demek yok ve tekrar bir araya gelmek hakkında konuşmak yok. Bu kurallara rağmen, bu kadar yakın mesafede olmak zordu" dedi.

  3

  Tatil boyunca sürekli tartıştıklarını ve duygusal olarak yorulduklarını belirten Megan, "Sürekli suçluluk duyuyordum ve rahatlayamıyordum. Benzer bir durumda bulursanız tavsiyem basit: Eğer yapabiliyorsanız seyahatinizi iptal edin. Duygusal bedel buna değmez" diye konuştu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler