Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn cesur mayosuyla gündem yarattı! Dekoltesini bir gören bir daha baktı

  Sosyal medyada ‘Barbi’ lakabıyla tanınan fenomen isim Apollonia Llewellyn hayranlarını heyecanlandıran cesur bir paylaşıma daha imza attı. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan fenomen ismin kırmızı mayolu gönderisi hayranlarının yorum ve beğeni yağmuruyla karşılandı.

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn cesur mayosuyla gündem yarattı! Dekoltesini bir gören bir daha baktı

  Sosyal medyada sınırları zorlayan fenomen isim Apollonia Llewellyn seksi enstantenelerini paylaştığı hesabından yaptığı paylaşımla yine hayranlarından tam not aldı. Pamela Anderson’un yıllar öncesinde giydiği kırmızı mayoyu anımsatan bir tarzla sevenlerinin karşısına çıkan fenomen ismin gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yoruma ulaştı.

  GÖRENLER O KAREYİ HATIRLADI

  1

  Sosyal medyada yaklaşık yarım milyon takipçisi bulunan Apollonia Llewellyn sosyal medyadan Pamela Anderson’un ikonikleşen kırmızı mayosuyla verdiği pozun bir benzerini yayınladı. Pamela Anderson’un “Baywatch” görüntüsüne gönderme yapmak isteyen Llewellyn paylaşımına, “Baywatch titreşimleri” notunu ekledi.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği gönderisinde hayranları fenomen ismin güzelliğini öven yorumlarda birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Pamela Anderson zannettim” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Ağır çekimde koşmalısın” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler