Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Ariella Nyssa'nın Coachella tarzına yorum yağdı! Festival kıyafeti beğenilmedi: "Anneanne eteği gibi"

  Sosyal medya fenomeni Ariella Nyssa dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Coachella'ya katıldı. Festival tarzını sosyal medya kullanıcılarının beğenisine sunan fenomen isim ikinci günde kombiniyle beklediği tepkiyi alamadı. Fenomen isim etekli kombini kullanıcılar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

  Sosyal medyada beden pozitifliği ve vücut olumlamalarına yönelik yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çekerek 700 bini aşkın takipçiye ulaşan Ariella Nyssa soluğu Coachella'da aldı.

  34

  Fenomen isim festivalin ikinci gününde askılı beyaz bir üst ve etek kombini tercih etti. Ancak Nyssa'nın kombini hayranlarının kalbini kazanamadı.

  12

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Nyssa'nın paylaşımını yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Anneanne eteği gibi" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise "Hiç beğenmedim" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler