Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyadan evli erkeklerin kendisine mesaj attığını söyleyerek tepki gösterdi! "Bu yüzsüzlükte gelinebilecek en son aşama"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyada paylaşım yapan genç bir kadın evli erkeklerin kendisine mesaj gönderdiğini söyleyerek duruma sitem etti. Mesaj kutusunun evli erkeklerden gelen mesajlarla dolu olduğunu söyleyen genç kadın sosyal medya üzerinden erkeklere seslenerek, "Bu yüzsüzlükte arsızlıkta gelinebilecek en son aşama" dedi.

  Sosyal medyadan paylaşımda bulunan genç bir kadın evli erkeklerin sosyal medya kanalları üzerinden mesaj gönderdiğini söyleyerek durumu eleştirdi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  4

  Erkeklerin artık evliliklerini gizleme gereği duymadığını dile getiren genç kadın, "Evli adamların genç kız merakını bir türlü anlamıyorum. Mesaj kutum evli adamlarla dolu. Alt sınıf falan da değil. Kimisi doktor kimisi mühendis kimisi mimar kimisi avukat... Böyle insanlardan bahsediyorum. Eskiden evli olduklarını gizliyorlardı. Artık mesaja başlarken evli olduklarını belirtiyorlar. Bu bence yüzsüzlükte arsızlıkta gelinebilecek en son aşama. Yani bunun ötesi yok" dedi.

  3

  Bazı kadınların evli erkeklerle birlikte olmak istediğini dile getiren genç kadın, "Bazı kızlar da özellikle evli erkeklerle birlikte olmak istiyorlar. Ayrı bir heyecan katıyor benim anladığım kadarıyla. Bu tarz sapıklardan kendinizi koruyun. Bu tarz durumlardan zevk almayın. Yarın öbür gün şantajlar, tehditler başlar. Ailenize hiçbir şey anlatamazsınız rezil rüsva olursunuz" diye konuştu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler