Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyadan herkesin tabu olarak gördüğü o konuya açıklık getirdi! "Amacı cinsellik olan erkeği nasıl tanırsın?" sorusuna cevap verdi

  Psikolojik danışman Dilzar Yurtdaş sosyal medyadan yaptığı paylaşımda toplumsal tabulardan biri olan cinsellik konusunda değinince kullanıcıların ilgisini çekti. Son dönemde ikili ilişkilerindeki sorunlara yönelik paylaşımlar yapan Yurtdaş bu kez, "Amacı cinsellik olan erkeği nasıl tanırsın?" sorusunun cevabını verdi.

  Sosyal medyada ikili ilişkilere yönelik olarak hem kadınlara hem de erkeklere verilen tüyoların videoları gündem yaratmaya devam ediyor. Son olarak psikolojik danışman Dilzar Yurtdaş, kadınların kendisine en çok yönelttiği sorular üzerine "Amacı cinsellik olan erkeği nasıl tanırsın?" konusunu anlattı. Yurtdaş'ın paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

  KULLANICILARIN İLGİSİNİ ÇEKTİ

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşımında Yurtdaş, "İlişkiye başlamak için sabırsız ve heyecanlıdır. Konuşmaya yeni başlamanıza rağmen evlilikten söz eder. İlişkide ciddi olduğuna sizi inandırmaya çalışır aşırı ilgi gösterir. Cinsel konulardan şakayla karışık söz eder. Cinsel mesajlarına veya isteklerine tepki gösterdiğinizde ilgisizleşir ve aniden ortadan kaybolur" dedi.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler