Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyadan paylaşılan sağlıklı yaşam tüyosunu uyguladı! Hastanelik oldu... "Aylarca acı çektim"

  TikTok'ta 'lutinii' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Lutinii isimli bir kadın sosyal medyada bir fenomenden gördüğü sağlıklı yaşam tüyosunu uyguladıktan sonra hastanelik olduğunu dile getirdi. Fenomen isim tavsiyesini adım adım uyguladığını söyleyen Lutinii hastanelik olurken sosyal medya kullanıcılarını da uyarmayı ihmal etmedi.

  Sosyal medyadan paylaşılan sağlıklı yaşam tüyosunu uyguladı! Hastanelik oldu... "Aylarca acı çektim"

  TikTok'ta 'lutinii' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Lutinii isimli bir kadın 'vücudunu kronik bir hastalıktan iyileştirme sürecinde olan' bir sağlıklı yaşam sosyal medya fenomeninin tavsiyelerini uyguluyordu.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Fenomen isim sindirime yardımcı olacağını dile getirdiği için bir portakalı tarçın ve kırmızı biberle kaplayarak kabuklarıyla birlikte yiyen Lutinii hastanelik oldu.

  1

  Takip ettiği ismin milyonlarca takipçisi olduğunu dile getirerek uyarıda bulunmak istediğini söyleyen Lutinii, "Bir uzmana görünmem gerekiyordu. Endoskopi yaptırdım ve yemek borumu gerçekten yaktığım ortaya çıktı. Aylarca acı çektim. Dikkatli olmanın içerik oluşturucunun sorumluluğu olduğunu düşünsem de, gördüğümüz her şeyi ayırt etme ve biraz şüpheyle karşılama konusunda bizim daha da fazla sorumluluğumuz olduğunu düşünüyorum" dedi.

  3

  Gönderiye binlerce yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "İnsanların sağlıkları hakkında internette neden rastgele yabancıları dinlediklerini asla anlayamayacağım. Kimseye güvenmiyorum!" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "İnsanların profesyonellere güvenmeleri gerekiyor" yorumunu ekledi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler