Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Su basan dairesinde dans gösterisi yaptı! TikTok'tan paylaşınca sosyal medya kullanıcıları 'kanalizasyon suyu' endişesi yaşadı

  TikTok'ta su basan dairesinde dans eden bir kadının yaptığı paylaşım kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekti. Kullanıcılar daireyi basan suyun kanalizasyon suyu olduğuna dair endişelerini dile getirdikten sonra gönderiye yorum yağdı.

  TikTok'ta Jenna Jean kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın sular altında kalan dairesinin moralini bozmasına izin vermemeyi seçti. Bunun yerine dairesinin birinci katında biriken suda dans ettiği anları cep telefonuyla kaydederek paylaştı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü genç kadının dans performansını beğendiğini dile getirirken suyun Jenna'nın evindeki kanalizasyon sızıntısının bir işareti olabileceği ihtimalini düşünmeden edemedi.

  1

  SUYUN KAYNAĞINI SORDULAR

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir böümü Jenna'ya suyun kaynağını bilip bilmediğini sordu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kocam sel onarımda çalışıyor. Bu eyaletteki sular çok pis. Lütfen dikkatli olun" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Umarım kanalizasyon suyunun içinde böyle yuvarlanmıyorsundur" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler