Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Survivor'un yıldızı Barış Telli'nin hayatın konu alan "Hayatla Barış" filminin yeni afişi geldi

  Türkiye'de ve dünyada "Ampute Messi" olarak tanınan milli sporcu Barış Telli'nin hayatının anlatıldığı "Hayatla Barış" filminden yeni afiş paylaşıldı. Filmin 23 Şubat 2024 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

  Küçük yaşta yaşadığı talihsiz kazadan sonra bir bacağını kaybeden milli sporcu Barış Telli'nin mücadeleyle dolu hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Survivor'a katıldıktan sonra yıldızı parlayan Barış Telli'yi Taner Ölmez'in canlandıracağı "Hayatla Barış" filminin yeni afişi paylaşıldı. Filmin vizyon tarihi ise 23 Şubat 2024 olarak açıklandı.

  kapak barış telli

  Barış Telli'yi Taner Ölmez’in canlandırdığı filmin kadrosunda Nazan Kesal, Bülent İnal, Gürkan Uygun, Biran Damla Yılmaz, Sinan Tuzcu, Erkan Üçüncü, Arben Akış, Alara Turan, Mekin Sezer, Gurur Çiçekoğlu ve Devrim Kabacaoğlu yer alıyor.

  555

  Yönetmenliğini Ekin Pandır'ın yaptığı ve Caner Erzincan ile Koray Yeltekin'in kaleme aldığı filmin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi. Müziklerinde ise Fahir Atakoğlu imzası bulunan filmin Berlin Film Festivali Premium gösterimi yapılması da bekleniyor.


  ChefGPT

  En Çok Aranan Haberler