Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Taciz kavgası kanlı bitti! Genç kadını taciz eden iki saldırgan kendilerini engellemeye çalışan garsonu bıçakladı... Saldırganı sosyal medyadan ifşa ettiler

  Tayland'ın Prachin Buri bölgesindeki bir restoranda yaşanan taciz tartışması kanlı bitti. İki erkek müşterinin bir kadın müşteriyi taciz ettiğini fark eden garson duruma müdahale etmek istedi. Garson ve saldırganlar arasındaki tartışma bir anda şiddetlendi. Saldırganlardan biri arabasından aldığı bıçakla garsonu kolundan bıçakladı. Garsonun mesai arkadaşları ise güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medyadan paylaşarak saldırganın bulunmasını istedi.

  Taciz kavgası kanlı bitti! Genç kadını taciz eden iki saldırgan kendilerini engellemeye çalışan garsonu bıçakladı... Saldırganı sosyal medyadan ifşa ettiler

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ın Prachin Buri bölgesindeki bir restoranda bir kadın müşteriyi rahatsız ettiği iddia edilen iki Çinli müşteri ve restoran personeli arasında tartışma çıktı. Saldırganlardan biri arabasından bıçak alarak tartışma bölgesine geri geldi. Adı Jakkrit olarak açıklanan garson tartışma sırasında bıçaklandı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  Olaya ilişkin soruşturma devam ederken yaralanan adamın bileğinde yırtılma meydana geldiği söylendi. Restoran alınan güvenlik kamerası görüntüleri saldırganın bulunabilmesi için sosyal medyadan paylaşıldı.

  En Çok Aranan Haberler