MAGAZİN

Tamer Karadağlı isyan etti! "Şimdi de Pınar'ı linçliyorlar"

Tamer Karadağlı, kendisine destek olduğu için eleştirilen Pınar Altuğ'a sahip çıktı. Karadağlı, "Pınar Altuğ benim kadınlara karşı ne kadar hassas olduğumu, asla bir kadını incitemeyeceğimi en iyi bilen kişidir" dedi.

Tamer Karadağlı isyan etti! "Şimdi de Pınar'ı linçliyorlar"

Pınar Altuğ, Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde, Nihal Yalçın'ın ödül konuşması esnasındaki hareketleriyle tepki çeken eski rol arkadaşı Tamer Karadağlı'ya destek verdi. Altuğ, "Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Oscar'da 45 saniyeden fazla konuşamazsınız. Kimse arkada öyle durmak zorunda değil. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz" demişti.

Altuğ açıklamalarının ardından sosyal medyada hep destek hem de tepki gördü.

"GERÇEKTEN İLGİNÇ BİR TOPLULUK"

Eski partnerine gelen tepkilerden rahatsız olan Tamer Karadağlı, Twitter hesabından "Pınar Altuğ benim kadınlara karşı ne kadar hassas olduğumu, asla bir kadını incitemeyeceğimi en iyi bilen kişidir. Şimdi de sırf bana destek olduğu için Pınar'ı linç ediyorlar. Gerçekten ilginç bir topluluk" açıklamasında bulundu.
TAMER


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
kusura bakma karadğlı ama sen sanatınla değil, magazinsel hallerinle o kadar öne çıktın ki, bu saatten sonra herhangi bir projede olacağını sanmıyorum, sadece trt de yayınlanan dizilerde güzel bir rol alırsın, o da seçimlere kadar
sen kimsin ki
Hollywood da oynamış bir aktör
siz çocuklar duymasında oynayın. büyük işler, ödül takdim etmek falan neyinize.
cocuklar duymasin Turkiye de tekrarlariyla beraber en cok yayinlanan dizi ayrica tamer karadagli hollywoodda oynadi kucuk goruyosun da biraz arastir
Ödülü alan kadın sadece filmi ile ilgili konuştu, diger leri sadece kendi şhowunu yaptılar,,
Geri Dön