Trump olay yarattı! Erdoğan ile görüştükten sonra bakın ne yaptı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen ABD Başkanı Donald Trump, görüşmenin hemen sonrasında ziyafet verdi. Trump, Erdoğan'ın ABD ve Türkiye arasındaki ekonomik gelişmeler hakkında konuştuğunu söyemesinin ardından Beyaz Saray'da Amerikan Futbolu takımı Clemson Tigers'ı ağırladı. Konuklarına verdiği ziyafet olay yarattı.

Davet kapsamında sporculara ziyafet veren Donald Trump, Beyaz Saray'da görev yapan aşçıların ücretsiz izinde olması nedeniyle yemek siparişi verdi. Devasa masanın pizza, hamburger, salata, patates kızartması ve soslarla sunulduğu ziyafette mumların da yakılması ilginç görüntüler oluşturdu.

Beyaz Saray'da fast food ziyafeti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 28 yorum
BAKIN HÜKÜMET KAPALI DİYOR DEVLETİN EVİNDE BAŞKANLIK BİNASINDA ÇALIŞAN MEMUR AŞÇI VS ÜCRETSİZ İZİNDE KOSKOCA DEVLET BAŞKANI KONUK AĞIRLAYACAK CEBİNDEN PARA VERİP DIŞARIDAN YEMEK SÖYLÜYOR . BİZDE OLSA Kİ OLMAZ OLUK OLUK PARA ZATEN AKIYOR KAPALI DA OLSA AÇIKTA OLSA ŞATAFAT BİZDE 100 PUAN MAKSAT İTİBAR
Trump şu EYT ile bir tweet atsın artık.Başka umudumuz kalmadı.
Türkiye'mize ne sattı acaba?
boğazında kalsın löp löp götürmüş pizzaları hamburgerleri gavur yemişler mübarekler
@egzantrig_12 en azından halkın parasını yemiyor kardeş, adam cebinden ödemiş parasını. Pek alışkın değiliz ama Beyaz Saray'da normalde de başkan masrafları cebinden öder! Yıl sonu faturalar da internette yayınlanır. Halkın vergisini yiyemez!
@egzantrig_12 insan olmayı bu yüzden öğrenemeyeceksiniz.? Yorum yapmakta zorlandığın için ya küfür yada beddua ile geçiştirirsin. O gavur diye hitap ettiğin insanlar senin gibi müslümanım diye geçinenlerden daha iyidir. Gelde Başına oturu ver. Anlarsın
@egzantrig_12 cebinden karşıladığını sana mail mi attı bay kevin
@rtt5gkhno0 annene attı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler