MAGAZİN

Tuğba Ekinci, Nihat Doğan’a ateş püskürdü! Terör örgütü elebaşının bayrağıyla olan kareyi yine paylaştı

Tuğba Ekinci ve Nihat Doğan arasındaki gerilim devam ediyor. Daha önce canlı yayında birbirine giren ikiliden Tuğba Ekinci canlı yayını terk etmişti. Ülkü Ocakları ve Alperen Ocakları istedi diye programa geri dönen Tuğba Ekinci, Instagram hesabından daha önce de paylaştığı Nihat Doğan'ın bir eylemde çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak öfke kustu.

Tuğba Ekinci, Nihat Doğan’a ateş püskürdü! Terör örgütü elebaşının bayrağıyla olan kareyi yine paylaştı

Seyhan Soylu’nun moderatörlüğünde Flash Tv’de yayınlanan Al Sana Haber programı her gün yeni bir olayla izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Yorumcuları arasında Nihat Doğan, Bahar Candan, Ebru Polat ve Tuğba Ekinci gibi isimlerin yer aldığı program bir süredir iki ismin arasında yaşanan gerilime sahne oluyordu.

Tuğba Ekinci, 10 Kasım tarihli programda yaşanan Türk-Kürt kavgası sonrası Nihat Doğan’la tartışan Ekinci canlı yayını terk etti. Ekinci sosyal medyada Nihat Doğan'ın eski bir fotoğrafını paylaştı. Terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın bayrağının önünde bir eylemde görüntülenen Doğan'ı hedef alan Ekinci Seyhan Soylu'ya seslenmişti.

ÜLKÜ OCAKLARI VE ALPEREN OCAKLARI İSTEDİ DİYE DÖNDÜ

Programın moderatörü Seyhan Soylu, geçtiğimiz haftalarda taraflar arasında barış sağlandığını dile getirmişti. Soylu bir açıklama yaparak, "Programın milliyetçi, vatanperver, Ülkücü cenahtan Tuğba Ekinci’ye tebrik telefonları yağdı. Alperen Ocakları, Ülkü Ocakları, Osmanlı Ocaklarına mensup kişiler tarafından; 'Tuğba Ekinci haklı, programda onu görmek istiyoruz' baskıları geldi" dedi.

TUĞBA EKİNCİ AYNI FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Tuğba Ekinci programa döndükten sonra Nihat Doğan’la ayrı günlerde canlı yayına çıkma kararı alınmıştı. Doğan, pazartesi ve çarşamba günleri, Ekinci ise; salı ve perşembe Al Sana Haber programında yer alıyor. Tuğba Ekinci son yaptığı paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekti.

nd

Tuğba Ekinci, “Al Sana Haber magazin Programında milli duruşuma faşist diyen bu insanı Türk Cumhuriyeti adaletine teslim ediyorum. Kendi gerçeği ortada” notuyla paylaşımı yaptı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön