Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Turist kadını eğlendirmek için adeta pervane oldular! Sosyal medya bu dans görüntülerini konuşuyor: "Arizona kertenkelelerinin çiftleşme dansı"

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Marmaris'te bir otelde çekildiği iddia edilen görüntülerde bir kadın turist sandalyeden otururken etrafındaki erkekler ise birlikte dans etmeye başladı. O anlara sosyal medyadan yorum yağdı.

  Turist kadını eğlendirmek için adeta pervane oldular! Sosyal medya bu dans görüntülerini konuşuyor: "Arizona kertenkelelerinin çiftleşme dansı"

  Sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde Marmaris'te bir turiste bir grup erkek tarafından yapılan dans gösterisi yer aldı. Turist kadın etrafında daire oluşturan erkeklerin dansını kahkahalarla izledi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  O anlar sosyal medyada tepkilere neden oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı görüntülere "Arizona kertenkelelerinin çiftleşme dansı" yorumunu ekledi.

  3

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Animasyon dünyası bence normal" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Ne izledim ben şimdi" yorumunda bulundu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler