Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Tuvalete gittiğinde klozetin içinde gördüğü manzaraya inanamadı! “Bana doğru tısladı”

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan 58 yaşındaki John Riddle isimli bir adam evinin tuvaletine gittiğinde gördüğü manzaraya inanamadı. Klozetinin kapağını açtığında 58 yaşındaki adam bir iguananın kendisine baktığını gördü. Büyük bir korku yaşadığını ifade eden adam havuzu temizlemek için kullandığı bir ağ yardımıyla hayvanı dışarı çıkarttığını anlattı.

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan 58 yaşındaki John Riddle isimli bir adam evinin tuvaletinde karşılaştığı ilginç durumu sosyal medyadan paylaştı. Sıradan bir günde evinin tuvaletine gittiğini ifade eden adam klozetin kapağını açtığında ise deliğin bulunduğu kısımda hareket eden bir iguana gördü.

  “BANA DOĞRU TISLADI”

  1

  Klozetin içinde hareket eden bir iguana gördükten sonra o anları cep telefonuyla kaydeden Riddle, “Banyoma gittiğimde klozetimde bir iguana buldum. Halinden hiç memnun görünmüyordu ve beni gördüğüne de sevinmedi. Kapağı açtığımda bana doğru tısladı. Saldıracağını zannettim” dedi.

  2

  Hayvanı mahsur kaldığı yerden çıkartmak isteyen Riddle, evinin havuzunu temizlemek için kullandığı ağ yardımıyla hayvanı kurtardı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler