Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Uçaktan inme süresi gecikince tuvaletini daha fazla tutamadı! Bardağa idrarını yapan yolcuya para cezası verildi

  Sidney Havalimanı'nda uçağın inişi sırasında gecikme yaşanınca tuvaleti gelen bir yolcu zor anlar yaşadı. Tuvaletini daha fazla tutamayan 53 yaşındaki yolcu idrarını bardağa yaptığı için para cezasına çarptırıldı.

  Auckland'dan Sidney'e gerçekleştirilen 3 saatlik uçuş sırasında ilginç bir an yaşandı. 53 yaşındaki adam uçağın inişinin gecikmesi üzerine idrarını diğer yolcuların gözü önünde bir bardağa yaptı. Yeni Zelanda haber sitesi Stuff'ın haberine göre, Holly olarak tanımlanan bir yolcunun bu davranışı hava ekibine bildirmesiyle cezai işlem uygulandı.

  15 yaşındaki kızıyla birlikte seyahat ederken bir yolcunun tuvaletini yaptığı fark ederek durumu hava personeline bildirdiğini ifade eden bir diğer yolcu, "Sesi duyduğumda uçak yaklaşık 20 dakikadır terminal kapısına ulaşmaya çalışıyordu. Belki de çok sarhoştu. Uçaktan inerken uçuş personelinin üzerine idrarını döktü" dedi.

  Sidney mahkemesinde görülen davada 53 yaşındaki yolcuya davranışından dolayı 395 dolar (yaklaşık 12 bin 651 TL) idari para cezası verildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler