Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yapışık ikizlerin cinsellik itirafı olay oldu! “Kardeşim yüzünü çeviriyor”

  Lori ve George Schappell yapışık ikiz olarak kendilerine ait bir özel hayatları olduğunu anlatarak dikkatleri çekti. Baş bölgesinden birbirlerine yapışık bir şekilde doğan ikiz kardeşler flört uygulamalarında kendilerine ait bir profillerinin olduğunu ve randevular sırasında kardeşlerin birbirini desteklediğini söyledi.

  Yapışık ikizlerin cinsellik itirafı olay oldu! “Kardeşim yüzünü çeviriyor”

  Lori ve George Schappell, frontal lob beyin dokularının %30'unu paylaşmalarına rağmen farklı bakış açılarına sahipler. Baş bölgesinden birbirlerine yapışık bir şekilde yaşamalarına rağmen ikiz kardeşler kendilerine ait farklı hayatları olduğunu anlattı. Kardeşler özellikle birbirlerinin randevularında hiç konuşmadan sessizce bir köşede durduklarını ve özellikle yüzlerini diğer tarafa doğru çevirdiklerini ifade etti.

  “BİRBİRİMİZE MAHREMİYET SAĞLIYORUZ”

  2

  İleride evlenerek bir yuva kurmak ve çocuk sahibi olmak istediğini dile getiren Lori, “Kardeşimle aramızda özel bir bağ var. Aşka hayatımızda birbirimize mahremiyet sağlıyoruz. Randevuya gittiğimde Georgia genellikle okumak için kitap getiriyor ve konuşmalarımızı dinlememek için müzik dinliyor. Yakınlaşma durumlarında ise kardeşim yüzünü çeviriyor” diyerek durumu açıkladı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler