Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yemek yedikten sonra kan kusmaya başladı! Doktorları şoke eden vaka: Boğazına çivi takıldı

  Peru'da yaşayan Celia Trello isimli bir kadın domuz etini yedikten sonra kan kusmaya başladı ve metal çivi yuttuğunu fark eden cerrahlar acil ameliyat için kolları sıvadı. Cerrah Diego Cuipal, "Etkilenen bölgeyi izole edebildik ve onu keserek onardık ve sağlıklı bir arteri başka bir sağlıklı arterle birleştirdik." ifadelerini kullandı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Güney Amerikalı bir kadın domuz etini yedikten sonra boğazına bir nesne sıkışı kan kusmaya başlayınca şiddetli bir şekilde hastalandı. Trello başlangıçta bunun sadece bir kemik olduğunu düşündü ama 68 yaşındaki kadın kan kusmaya başlayınca acile servise kaldırıldı. Doktorlar çok geçmeden bunun Ceila'nın tükettiği metal bir çivi olduğunu ve çivinin beyne oksijen ve kan sağlamaya yardımcı olan şah damarlarından birini deldiğini keşfetti.

  ABS-CBN News'e bir hastaneden konuşan Celia, "Kendimi hasta hissettim ve buraya geldim çünkü boğazımda bir kemik olduğunu sanıyordum. Bunun bir çivi parçası olacağı aklıma gelmemişti" ifadelerini kullandı. Genç kadın ameliyatın sonrasında uzun süren bir tedavinin ardından iyileşti.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler