Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm heyecan dolu

Kurtlar Vadisi Pusu'da Poyraz öldürülmektedir.

Kurtlar Vadisi Pusu 192.bölüm heyecan dolu

Kurtlar Vadisi Pusu'da öncelikle Margaret Polat için Türkiye'ye gelmektedir. Aslında Elif için gelmektedir. Yalnız Alemdar Elif'i kolay kolay vermeyecektir. Bunun yanı sıra Poyraz ölmüştür. Poyraz'ın son emri ise Alemdar'ın ölmesidir. Araz bu emri yerine getirecek mi bilinmemektedir.

Kurtlar Vadisi Pusu'da Poyraz öldürülmektedir. Ancak ölümünden önce Araz'a son bir emir vermiştir. Bu da Polat Alemdar'dan intikamı al olmaktadır. Bu son emri yerine getirmek için Araz'ın ne yapacağı bilinmez ancak Polat tutsak edildiği yerden kaçmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat görevi bırakma kararı almaktadır. Tüm intikamları aldığını düşünerek görevden ayrılacak olan Polat artık ihtiyarlar arasına mı katılacak bilinmemektedir. Poyraz'ın ölümü üzerine Araz'a verilen son emir Alemdar'ın ölmesi olsa da bunun için ne çalışma yapılacak bilinmemektedir.

**[Kurtlar Vadisi Pusu](http://sebastiyan.mynet.com/kurtlar-vadisi-pusu-izle-did70/)| [Polat Alemdar Kimdir?](http://haber.mynet.com/kurtlar-vadisi-pusu-necati-sasmaz-kimdir-694316-dizi/) | [Hd dizi izle](http://sebastiyan.mynet.com/) | [Kurtlar Vadisi Son Bölüm İzle](http://sebastiyan.mynet.com/kurtlar-vadisi-pusu-izle-did70/)**
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bu dizi özetini kim yazmış acaba hangi ülkeden gelmiş onu hangi edebiyat ögretmeni okutmuş.
Diğer Haberler