Kızıyla ilişkiye giren çocuğu öyle dövdü ki!

Sokak ortasında, kızıyla ilişkiye giren gencin şortunu indirdi ve kalçalarını tokatladı.

25 Haziran 2012 23:12
PAYLAŞ
TWITTER
Kızıyla ilişkiye giren çocuğu öyle dövdü ki!

Yasal yaşın altındaki kızıyla ilişkiye girdiği gerekçesi ile genç adamı sokak ortasında döven babanın videosu Youtube’de çok hızlı yayılıyor. Yayınlandığı 15 Haziran gününden bu yana 500 bin kişiye ulaşan videonun gerçek mi yoksa ilgi çekmek üzere mi yapıldığı merak konusu oldu.

Haberin videosunu izlemek için tıklayın...

Videoya yansıyan görüntülerde baba, kızıyla ilişkiye giren gence iki seçeneği olduğunu, ya polisi arayıp şikâyette bulunacağını ya da kendisinin yapacaklarına razı olması gerektiğini söylüyor.

Çaresiz genç başına geleceklere katlanmayı seçiyor. Video, dayağı atan baba Robert Pruhs’un üvey oğlu Rassule Khatibi tarafından yayına verilmiş. Aslında video görüntüleri 2 yıllık. Fakat üvey oğul Khatibi, geçen yıl hayatını kaybeden Pruhs’un ölüm yıldönümünde onu en iyi şekilde böyle anacağını düşünmüş.

“Umarım bu videoyu olduğu yerden seyrediyordur” diyerek Pruts’a seslenen Khatibi, daha önce videoyu kaybettiği için üzüldüğünü fakat ölüm yıl dönümünde videoyu yayınlayabildiği için mutlu olduğunu dile getiriyor ve ekliyor, “Onu daha iyi bir şekilde anamazdım.”

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir