Kızıyla ilişkiye giren çocuğu öyle dövdü ki!

Sokak ortasında, kızıyla ilişkiye giren gencin şortunu indirdi ve kalçalarını tokatladı.

Kızıyla ilişkiye giren çocuğu öyle dövdü ki!

Yasal yaşın altındaki kızıyla ilişkiye girdiği gerekçesi ile genç adamı sokak ortasında döven babanın videosu Youtube’de çok hızlı yayılıyor. Yayınlandığı 15 Haziran gününden bu yana 500 bin kişiye ulaşan videonun gerçek mi yoksa ilgi çekmek üzere mi yapıldığı merak konusu oldu.

[

](http://video.mynet.com/habervideo/Kiziyla-iliskiye-giren-cocugu-oyle-dovdu-ki/1457762/)

Videoya yansıyan görüntülerde baba, kızıyla ilişkiye giren gence iki seçeneği olduğunu, ya polisi arayıp şikâyette bulunacağını ya da kendisinin yapacaklarına razı olması gerektiğini söylüyor.

Çaresiz genç başına geleceklere katlanmayı seçiyor. Video, dayağı atan baba Robert Pruhs’un üvey oğlu Rassule Khatibi tarafından yayına verilmiş. Aslında video görüntüleri 2 yıllık. Fakat üvey oğul Khatibi, geçen yıl hayatını kaybeden Pruhs’un ölüm yıldönümünde onu en iyi şekilde böyle anacağını düşünmüş.

“Umarım bu videoyu olduğu yerden seyrediyordur” diyerek Pruts’a seslenen Khatibi, daha önce videoyu kaybettiği için üzüldüğünü fakat ölüm yıl dönümünde videoyu yayınlayabildiği için mutlu olduğunu dile getiriyor ve ekliyor, “Onu daha iyi bir şekilde anamazdım.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
:))acaip işlEr oluyoR diNi gençLikmi bu.
Lafa bakacaksın laf mı diye, söyleyene bakacaksın adam mı diye. Ancak, ne laf laf, ne söyleyen adam. Seni yakalayıp incelemek lazım aslında. Hangi türün devamısın. Dış görünüşün neye benziyor, iç organların nered , nasıl kaç tane vs. Bilim adamlarına yıllarca uğraşacakları bir iş çıkar.
aptal sende o dediğin dini gençlikten olsaydın buna gülmez yadırgardın 15 yaşında çocuklaar bunu yapıyor örümcek kafalı
mal malsın sen öküz sen nasıl olursa bilgisayar başında yorum yapabiliyorsun bunu yapmayı kaç yılda öğrendin? sığır. olay Türkiye de değil. dini gençlik le ne alakası var. odun.
ne dövüyorsun hayvanlar bile çifteşiyor erkekgın ne kadar ihtıyacı varsa tıpta kadınında aynı oranda ihtıyacı vardır hiçmi doktoru dınlemıyorsunuz siz önemlı olan korunmadır korunduktan sonra sorun ne yanı anlayan berı gelsın valla
Asıl dövülmesi gereken kendi kızın be arkadaş. Kız o anlayışta olduktan sonra o erkek olmazsa başka bir erkek olur değil mi?
böyle dayak yerse erkekler hiçbiri yapamaz kızları dövelım erkeklerı koruyalım kayıralım canları cok tatlı onların!
evet böyle bir görüntü var ama ne kadar doğru gaza gelmemek lazım
hahahahah :) güzel dövdü
Diğer Haberler