Sivilce Problemi Artık Tarih Oldu

“ Cilt Yenileyici Soyulabilir Pembe Maske ile Güzelliğinizi Yeniden Kazanın “

15 Eylül 2011 10:15
PAYLAŞ
TWITTER
Sivilce Problemi Artık Tarih Oldu

“ Sevilen Dizi Oyuncuları yaşadığı cilt probleminden pembe maske ile kurtuldu.Uygulanan 1.5 aylık tedavi sürecinin ardından pürüzsüz bir cilde kavuştu.

Pembe Maske  lekelenen ve yıpranan cildinizi yeniden sağlıklı duruma getiriyor.  Beş haftalık kür halinde uygulanan yöntem yüz cildindeki su , vitamin ve kolejen eksikliğini tamamlayıp gerekli fonksiyonlarını yerine getirerek canlanıp tazeleniyor.

“Bio Molekül“ içerikli pembe maske hamur biçiminde tüm yüz ve boyuna sürülüyor. Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip 0 dereceye düşüyor.

Pembe maskenin ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipi ve sorununa yönelik seçilen aktif maddeler (vitamin - kolajen – Elastin) cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonra cilt hücreleri canlanıyor ve cilt fonksiyonları düzenleniyor. Kişinin yüz kaslarını hareket ettirmesiyle maske kalıp şeklinde çıkartılıyor. Ayrıca metabolizmanın yavaşlaması da hücrelerin yenilenmesini güçleştiriyor.

Yoğun makyaj ve düzensiz beslenmeden dolayı ciltlerinde yağlanma ve sivilce gibi problemlerle karşılaşan genç ciltler, cildi hızlı şekilde dengeye kavuşturduğu için Pembe Maskeyi tercih ediyorlar.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın !!!

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir