Diyarbakır'da satırlı, sopalı, pitbullu kavga: 1 yaralı

Diyarbakır'da iki grup arasında çıkan, taş, sopa ve satırın kullanıldığı kavgada, bir genç ağır yaralandı. Kavga sırasında gençlerden biri yanındaki pitbullu köpeği de diğer grubun üzerine saldırttı.

Diyarbakır merkez Yenişehir ilçesinde gençlerden oluşan iki grup arasında belirlenemeyen nedenle çıkan pitbull köpek, taş, sopa ve satırın kullanıldığı kavgada, kavgayı ayırmaya çalışan bir genç ağır yaralandı. Yaralı taksi ile hastaneye kaldarılırken, olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Merkez Yenişehir İlçesi'nin en işlek caddesi Ekinciler Caddesi'nde bugün saat 13.00 sıralarında gençlerden oluşan 2 grup arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Gençlerden biri tasmasından tuttuğu pitbull köpeği diğer gruba saldırtınca kavga bir anda büyüdü. Taş, sopa ve satırın kullanıldığı kavgayı ayırmaya çalıştığı belirtilen H.İ.A., başına aldığı satır darbesi ile yere yığıldı.

H.İ.A. bir taksi ile hastaneye kaldırılırken, olay yerine gelen polis 3 kişiyi gözaltına aldı. Hastanede tedavisi süren H.İ.A.'nın kavganın tarafı olmadığı, ayırmaya çalışırken yaralandığı kaydedildi. Başında 2 kesici alet yarası bulunan gencin olayı hatırlamadığını söylediği belirtildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
insanlıktan nasibini almamışlar
yamyam bunlar kafese kapatıcan bunları
Allah ISLAH etsin . Baska bisey gelmiyor aklima
Şimdi siz Avrupa birliği olsanız böyle bir ülkeyi. Birliğe alırmısınız
Ailesinden dayak yiyen şiddet gören bir çocuk etrafınada aynı şekilde davranır. Ailesinden sevgi, ilgi, saygı gören biri ise kavgadan kaçınır. Pitbulllarda böyledir. Lütfen Pitbull canidir vb. düşüncelerinizden kurtulun. Siz köpeğe şiddet göstermedikçe oda saldırmaz. Siz şiddet gösterirseniz döverseniz, dövüştürürseniz eğer bir süre sonra sizde tvlere çıkarsınız Pitbull sahibini parçaladı diye. Lütfen biraz bilinçlenelim.
bunlar gibiler yüzünden ne rahat gezersin ne refah artar Allah ıslah etsin. çözümün şiddette oldugunu zannedenler cok var artık.
Diğer Haberler