Taksim’de battaniye sarılı uyuyan çocuk yürekleri sızlattı

Taksim otobüs duraklarında soğuk havada battaniyeye sarılarak uyuyan bir çocuk yürekleri sızlattı.

İstanbul'da geçtiğimiz günlerde mendil satan çocuğun metrobüste yorgunluğa dayanamayıp bir yolcunun dizine başını koyarak uyuyakalması yürekleri sızlatmıştı.

DONDURUCU SOĞUKTA

Benzer bir görüntü bu kez Taksim'de kaydedildi. Cumhuriyet altgeçidinde otobüs duraklarında kameraya yansıyan görüntüde yine ufak bir çocuk vardı. Akşam saatlerinde durağın en kalabalık olduğu saatte, küçük bir çocuğun dondurucu soğukta battaniyeye sarılı uyuması yürekleri sızlattı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Evet çok sızlatmış belli. Kimse dönüp ilgilenmemiş. Türk merhameti son demlerini yaşıyor!!
@s.ozbay481 İnsanlar ne yapsın üstadım ? 1 değil 2 değil 10 değil 100 değil .! Yanlış politikalarla 5 milyon insanı ülkeye sokup suçu insanlara atmak çok saçma .
@samaccc kılıçdaroğlu gibi konuştun hepsini ölüme geri gönderelim öyle mi
@extrabilenadam bi tanesi abi 100 lira ver dese hadi lan dersin sen ülkeni doyurdunmuda 5milyon mülteci alıyosun tmm al ama gücün yettiği kadar
sızlatmış da ne olmuş , sosyal yardımlara , çocuk esirgeme kurumuna yada polise haber verip çocuğun koruma altına alınmasına vesile olacak bir kişi olmamış .
Taksim bizim kabemiz diyenlerde insanlık ne gezer bir de ülke yöneteceklermiş israilin kankileri.
taksimde insanlığın bitiği an yazık
Amerika gibi olduk ama tersten.
arap kralı selman 1500 bavulla 50 uçakla seyahate çıkıyor arap çocuklarını korumak bize düşüyor bu ne iş anlamadım allah görmüyor mu bunu inanılmaz
Vicdan yapmaya çalışmayın. Al git o zaman evinde besle. Napsın millet gel burada yatma bizemi gidelim desinler. Buda yeni yöntem oldu acındırmak için. Kesin buda Suriyeli yarın maaşı bağlanır. Bende fakirim işsizim bendemi yatayım köprü altında bi yerde. Suriyeliler yapıyo bu numaraları..
Kılıçdaroğlunu destekliyorsunuz hani bu Suriyelileri kovacaktı ya iktidar olsaydı
Allah yardım etsin yok mu bir yardımsever Allah aşkına...
Vicdan yapmaya çalışmayın. Al git o zaman evinde besle. Napsın millet gel burada yatma bizemi gidelim desinler. Buda yeni yöntem oldu acındırmak için. Kesin buda Suriyeli yarın maaşı bağlanır. Bende fakirim işsizim bendemi yatayım köprü altında bi yerde. Suriyeliler yapıyor bu numaraları..
Elin suriyelisine para yardımı yapılsın kendi vatandaşlarımızın durumu bu yazık
EĞER BİR HAYVAN OLSAYDI ŞİMDİ KIYAMETİ KOPARIRLARDI. EVLERİNİZDE HAYVAN BESLEYECEĞİNİZE BAKIN DA İBRET ALIN BİR İNSANIN YERİ SOĞUKTA DIŞARIDA YATMAK DEĞİLDİR. HAYVAN DIŞARIDADA KARNINI DOYURUR. VE ALLAH ONLARI ÇEVRE ŞARTLARINA UYACAK ŞEKİLDE YARATMIŞTIR. NEDİR ALLAHIM BU İNSANLIĞIN GİDİŞATI NEREYE BU GİDİŞ NEREYE KADAR. SEN EBABİLLERİNİ GÖNDER YARAB.
Adaletine yandığımın dünyası neler oluyor bize nasıl bu kadar duyarsız umursmaz ve vicansız insanlar haline geldik bu çocuğun günahı ne anne babası nerde Allahım sen yar ve yardımcısı ol
Bir gün hepimizin çocuğu, torunu bu hale gelebilir. İnsanlığı bu hale sokanlar utansın. Kendi nesilleri kuş tüyü yataklarda, sırçalı saraylarda yatabilsin, oturabilsin düşüncesiyle Dünyayı sömüren, Dünyayı savaş alanına çeviren tüm emperyalisterin köküne kibrit suyu dökülsün.
vay yavrum,vay evladım..yazıktır günahtır,çocuklar çiçektir..ordaki seyredenler insanmı acaba? insanlığımdan utandım..bu çocuk hala oralarda yatıyorsa biri bana ulaşsın,mail atsın..ne gerekiyorsa yapalım..vah evladım..seni o hale düşürenlere yazıklar olsun..mail adresim akyurd@mynet.com
evet hükümetimizinde dedigi gibi en az 5 çocuk yapın bu cocuk yarın uyuşturucuya alışacak ve senin benim cocuguma allah göstermesin kötü birşeyde yapabilir açlık ve yokluk insana herşey yaptırır dogur at sokaga bunları sokaga atan anne ve babasını bulup hadım edeceksin başka çaresi yok malesef
Mışıl Mışıl Uysun Bakalım...! Çünki Yanından Geçenler İnsanım diyenler, Hepimiz Güya İnsanız, Nerde Din, Nerde İnsanlık - adamlık. Hepimizde hepsi de "O"
soran olursa kişi başı gelir bilmem kaç bin dolar dersiniz!
Diğer Haberler