Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  16 yaşındaki kız yenidoğan bebeğinin boğazını keserek öldürdü! Yatak odasının zemini ve duvarları kanla kaplıydı... Cansız bedeni dolabın içinde bulundu

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Nebraska eyaletinde yaşayan 16 yaşındaki kız yenidoğan bebeğinin boğazını kesip öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı. Polis olay yerine geldiğinde 16 yaşındaki kızın annesini battaniye sarılı yenidoğan bebeğin başında ağlarken gördü. 16 yaşındaki kız Sheridan İlçe Mahkemesinde birinci derece cinayet ve ölümcül silah kullanma suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Nebraska eyaletinde yaşayan 16 yaşındaki kız doğum yaptığını ve bebeğinin nefes alamadığını söyleyerek polise haber verdi. Polis olay yerine geldiğinde 16 yaşındaki kızın babası büyük bir soğukkanlılıkla kapıyı açtı. The Scottsbluff Star Herald'ın haberine göre, polisler içeri girdiğinde kızın annesini battaniyeye sarılı bir bebeği tutarken bağırırken buldu.

  ÇOK SAYIDA BIÇAK İZİ VARDI

  16 yaşındaki kız polise verdiği ifadesinde yenidoğan bebeğe zarar verdiğini kabul etti. Adli tıp raporunda ise bebeğin boğazının nefes borusundan kesildiği ve göğsünde çok sayıda bıçak yarası bulunduğu ortaya çıktı.

  İfadeye göre, kızın ailesi polise 16 yaşındaki kızlarının mutfaktan bir bıçak alarak yenidoğan bebeğini öldürmek için kullandığını inandıklarını söyledi. İddiaya göre genç, annesine, adet döneminin yoğun olması nedeniyle ped almak için mağazaya gitmesi gerektiğini söyledi. Kısa bir süre sonra anne, kızın yatak odasının zemininde ve duvarında kan olduğunu fark etti.

  CANSIZ BEDENİ DOLAPTA BULUNDU

  Kız yaklaşık 15 dakika sonra mağazadan döndüğünde annesi onunla yüzleşti ve iddiaya göre bebeği öldürdüğünü itiraf etti. İfadeye göre kızın babası, bebeği bir dolabın içinde buldu. Polis evde arama yaptığında kana bulanmış giysiler ve havlular buldu. Polis daha sonra babanın kayıp bıçağı kızın dolabında bulması üzerine eve döndü.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler